Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Öklendezek a másnapos (lepírít...

Öklendezek a másnapos (lepírított)csirkemell ízétől. Mit tegyek? Amúgy nagyon szeretem a húst, de hogy lehet megenni undor nélkül?

Figyelt kérdés

Kezdenék normálisan étkezni, de a hànyinger kerülget. Másnak hogy sikerül, ha ők is több napra főzik a kajat?

Van akik 1 hétre előre főznek. Ők/Ti hogyan csinaljátok?

Vagy szimplán kibírjátok. Valamit valamiert alapon. Szép test- étkezés erőltetése


2022. máj. 4. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

A csirke - föleg, ha olcsó -, sok esetben undorító táppal van etetve, ezért másnapra kifejezetten büdös.

Vagy nem csirkemellet eszel - a NORMÁLIS étkezés NEM CSAK csirkemell -, vagy frissen készíted, az ugyanis max. 5-10 perc lenne csak, vagy veszel drága, falusi, kukoricán nevelt csirkét, az nem ilyen.

Szép tested meg nem a csirkemelltöl lesz, az eröltetett étkezés kidejezetten árt az egészségnek.

2022. máj. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Olyat csinálj, ami ízlik.

Én szeretem a csirkemellet és ezer féle képpen el lehet készíteni, hogy ne legyen unalmas.


A kérdés stílusa lehetne kevésbé provokatív és sokkal illendőbb

2022. máj. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Miért provokatív az, hogy a szemét módon előállított hulladék minőségű hús másnapra büdös?

Kérdező, amúgy nem kuszáj csirkét enni, fehérjét ezer más módon is bevihetsz.

2022. máj. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Hasonló cipőben jártam, mint a kérdező, én sem szeretem a csirkét és ráadásul én még a halat sem szeretem, amivel helyettesíteni lehetne alkalmanként. (diétában)

Akkoriban nem főztem magamra, hanem az ebédkiszállító cégek szolgáltatását vettem igénybe. Azoknál az ételeknél tapasztaltam hányingert, majdnem minden esetben a kukában landolt a csirkehús (natúr, rántott, sajtos...mindegyik) Nyilván azért mert nem teljesen frissen sülten kaptam meg és már beállt a "másnapos csirke íz".

Azonban a szaftos csirkés ételeknél nem ezt tapasztaltam, mártásban szószban, szaftban nem kap annyi levegőt a husi így nem változik meg az íze olyan hamar.

Otthon a frissen sütöm, vagy max. előző este (jól fűszerezetten), vagy a szaftosabb csirkemellet készítem és ezeket jóízűen meg is eszem.


Hátha segítettem :)

2022. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem a csirkemellet , de lepirítva csak frissen jó . előre megsütve és mikroban megmelegítve nekem sem ízlik. Ha több napra főzök, akkor valami szaftos ragut készítek belőle. ( zöldséges curry, paprikás csirke , bakonyi , stb). Amúgy ha pirítva akarom enni, akkor frissen sütöm, bepácolva , befűszerezve eláll a hűtőben . Ha dobozolni kell, mást készítek.
2022. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
egyszeru: ne fozz tobb napra. nem is ertem ezt a batch cooking maniat, ki a franc akar tobbnapos kajat enni?? elore megfozik meg a tesztat is, pedig az kb 10 perc lenne megfozni
2022. máj. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én sem eszem meg a másnapos csirkét, ragunak sem. És a halfiléért se rajongok állottan.

Ha több napra főzök, akkor nem csirkemellet csinálok, hanem pl gomba vagy borsópörköltet, tonhalfasírtot, bolognait (lencse vagy tk tésztával szoktam enni), vagy húsgolyót, darált húsból fasírtot, cukkini tócsnit, vagy valami főzeléket, ezek mind jók másnap is. A salátát is mindig frissen dobálom össze.

2022. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem bírtam megenni sosem, csak frissen. Általában előre befűszerezem, meg a köretet is megcsinálom, így csak a csirkét kell kisütni evés előtt.
2022. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Neha mar frissen sutve is tul csirkes az ize, mert mar nyersen is tobb napos. Egyebkent a tartositoszer a megoldas. A teletaltol rendelj kajat, ott masnap is friss izu a kaja. A tartositoszertol.
2022. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!