Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért van az embernek néha...

Miért van az embernek néha egész nap zabarohama?

Figyelt kérdés
Próbálok sokszor kis adagot enni és rendszeresen mozgok is, de vannak napok mikor egész nap zabálnék. A gond az, hogy zabálok is. És más ezt letudja egy kis rohammal és utána max többet edz. Én meg órákig eszek aztán taccsolok és aztán megint eszek. Ez agyrém már. Csak én vagyok ennyire undorító és akaratgyenge? Utána meg bőgök mert annyira utálom ahogy kinézek. XDDD ez eléggé gáz

2017. márc. 20. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A rossz dieta miatt jon ra az emberre a falasroham..ha valaki normalis,minosegi, a szervezetnek szukseges tapanyagokkal teli eteleket eszik akkor soha nem jon ra ilyen falasroham..ha tippelnem kene annyibol all a dieta probalgatasod hogy keveset eszel..nem kell csodalkozno hogy buko az egesz..
2017. márc. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert kevés tápanyagot eszel
2017. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen,valóban lehet azért, mert túl keveset eszel. Bár én a probléma forrását máshol keresném, szerintem ez inkább lelki eredetű, és az étkezésedben nyilvánul meg. Linkelek egy videót, az nagyon jól összefoglalja ezt, másrészt én is követendőnek tartom, hogy a problémát kiváltó okot kell megszüntetni, nem pedig a hatását. https://www.youtube.com/watch?v=zjzkNOqzNLQ
2017. márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is ugyanigy vagyok vele!! Koplalok es amint elkezdek enni,orakig kepes vagyok tomni magam...:(
2017. aug. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!