Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el fogyni?

Hogyan kezdjek el fogyni?

Figyelt kérdés

Semmi mozgást nem tudok csinálni annyi rajtam a háj. 🤮🤮🤮


Felüléstől fáj a gerincem, futni nem bírok a derekam miatt. Gusztustalanul nézek ki.


Mit egyek? Saláta, pirítós, rizs? Víz diéta?


Heti kb 1liter vizet ha megiszok. Mit tegyek?



2020. nov. 16. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha eddig nem zavart és leszartad, akkor kitartásod sem lesz megváltozni. Mármint, ha eddig gyenge voltál ellenállni és mozogni, most mitől lennél erős? Annyira a 0-ról kellene kezdened, hogy én spec. nem fogok annyit írni, tudván, hogy felesleges.
2020. nov. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem nulláról kezdem, mert 2 évvel.ezelőtt sportoltam csak pajzsmirigyes lettem.
2020. nov. 16. 12:34
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Megint a pajzsmirigy... leírom neked is, ha 4.000 kalóriát égetnél el egy nap, de 2.000-et vinnél be, fogynál!!! A pajzsmirigy-probléma nem generál kalóriát a levegőből, valamint ugyanúgy energia kell ahhoz is, hogy kimenj kulázni. Nem a kifogást kell keresni, hanem a megoldást!
2020. nov. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Megoldást keresek,de te nagyon okos lehetsz, mert nem vagy tisztában a pm betegséggel egyáltalán! Mellesleg májusban fogytam 5 kilót de az bőven kevés. Megoldást nem is tőled várok.
2020. nov. 16. 12:38
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Úszás vagy kerékpározás? Ebből egyik sem olyan megerőltető, hogy ne lehessen csinálni.
2020. nov. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
A pajzsmirigy betegséggel valóban nem vagyok tisztában, de a matek nem hazudik a kalóriákról. Most is eszedbe sem jut olvasgatni az alapokról, inkább csak belöksz ide egy nesze semmi kérdést és várod a sültgalambot. Csakhogy a fogyás nem fog úgy menni, hogy másra vársz, ma pl. hány kalóriát ettél meg és hány kilométert sétáltál? Erről "beszélek"...
2020. nov. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ma pl megittam 1 liter vizet + 3 villa salátát, mert nincs időm s a munkahelyig sétáltam 20 percet
2020. nov. 16. 13:40
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha beteg vagy, az orvosod kérdezd!
2020. nov. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%

A pajzsmirigynek ehhez nincs sok köze. A pajzsmirigy kifogás még elmegy, amikor valakire azt mondják, van mit rajta fogni, és mondjuk van rajta +5kg, Isten ments 10kg. Az elhízott nők 99%-a pajzsmirigyes, nyilván erre könnyebb fogni, mit belátni, hogy sokat zabálnak.

Ha akkora vagy, mint ahogy leírod, simán kezdheted 1400 kalóriával/nap az evést, az elején a legkönnyebb fogyni. Mozgásból meg válassz olyat, ami keményen lefáraszt. Guggolj, kézi súlyzózz, akármi

Mind közül a legfontosabb pedig a türelem, napi 1400kcal, és egy tócsa izzadtság minden nap. Holnaptól kezdheted, 1 hónapig ne is mérd magad, lehet a karácsonyi ajándékod akár -2kg.

2020. nov. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

Én pajzsmirigy-alulműködés és inzulinrezisztencia mellett gluténmentes low carb étrenddel fogytam le. Nem lehetetlen, csak utána kell olvasni. A mozgás másodlagos, de nagy túlsúllyal felülés és futás helyett jobb a szobabicikli, súlyzózás, térd- és derékkímélő torna, planking. Az uszodákat most bezárták, úgyhogy az úszás egy ideig nem fog menni.

Kezdd el számolni a makrókat, és egyél sok zöldséget, elég fehérjét. Ha beírod itt a keresőbe, hogy "pajzsmirigy fogyás", találsz egy csomó korábbi kérdést, érdemes olvasgatni.

"A pajzsmirigynek ehhez nincs sok köze. A pajzsmirigy kifogás még elmegy, amikor valakire azt mondják, van mit rajta fogni, és mondjuk van rajta +5kg, Isten ments 10kg. Az elhízott nők 99%-a pajzsmirigyes, nyilván erre könnyebb fogni, mit belátni, hogy sokat zabálnak." - Én mennyiségre nem "zabáltam" többet, mint most, csak nem a megfelelő ételeket. Sok évig eltartott, mire rájöttem, miért jönnek fel stabilan a plusz kilók, és miért nem akarnak lemenni. Éhezni utálok, így az nem volt számomra tartható módszer, hogy szimplán kevesebbet egyek ugyanazokból az ételekből. Az étrendváltoztatás viszont hatásos volt.

2020. nov. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!