Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 192 cm 91 kg vagyok. Legalább...

192 cm 91 kg vagyok. Legalább 80 kgra szeretnék lefogyni. Mennyi kalóriát vihetek be egy nap, ha 2 hónap alatt szeretnék?

Figyelt kérdés
2022. máj. 6. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap irreális. Heti fél, max. 1 kg, és ez is nagyon jó ütem. Nézz szét az applikációk között, számtalan van ami segít a kalóriák kiszámolásában.
2022. máj. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

192CM -el 80kg?


Az már már kórosan sovány.

2022. máj. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Az pont, hogy jó testsúly, ahhoz a magassághoz (férfi esetében)
2022. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
most teljesen jo a sulyod, nem kell fogynod
2022. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van 1 kis hasam, mondjuk lehet, hogy a sörtől.
2022. máj. 6. 18:41
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
193/105 vagyok, amikor 80 voltam akkor iszonyat ropin néztem ki. Inkább erősíteni kéne.
2022. máj. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
2000 kalóriánál semmiképp sem egyél kevesebbet, de két hónap alatt mozgás nélkül nehéz mutatvány lenne. Szerintem ha nagyon le akarsz ennyi idő alatt fogyni, akkor mindenképp iktass be egy kis kardiot. Én 4 hónap alatt dobtam le 20 kg-t edzéssel, diétával (95-ről mentem le 75-re,193 cm magasan). Egyébként a 80 kg tökéletes lenne neked, nem értem az előttem lévőket. Vékony lennél, de nem az a nagyon vékony szerintem.
2022. máj. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, a ruháim is direkt olyan stilusuak, amik a magas, aránylag vékony testalkaton all jól. Ez kezd kicsit apatest lenni :D Ha ma reggelire ettem 2 majkremes kenyeret, delre 1 tanyer tojas levest, vacsorra 5 szelet pizzat, az mar sok?
2022. máj. 6. 23:54
 9/11 anonim válasza:
78%
Összességében annyira nem sok, de egyenlőtlenül eszel, illetve nem a legtáplálóbb dolgokat. Az 5 szelet pizza az 1000 kcal-nál kezdődik, plusz a feltét ugye. Próbáld jobban elosztani a napi bevitt táplálékot (most gondolom majdnem éhenhalsz már, ismerős érzés :D)
2022. máj. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
190-en körüli magasság mellé 80 kg egyáltalán nem a “kórosan sovány” kategória. Ha pl. egy véknyabb alkat vagy akkor könnyen lehet h a 90 már sok lesz és pocakos, zsíros leszel. Az se mindegy h mennyi izom van rajtad. Mert lehet vki 190 magas 90 kg és a legtöbb ember ember erre azt mondja h ez teljesen jó hova akarsz fogyni!? De lehet h az illetőn nincs semmi izom és nem néz ki jól, kis úszógumi, zsíros mellecskék, pufibb arc stb. Ezt hívják úgy h testkompozíció, nem csak a súly számít, ne a mérleget nézegesd hanem a tükröt. Ha te véknyabban jobban érezted magad, akkor fogyj vissza 80-ra. Én pl. 180 cm vagyok és 86 kg-val már kissé duci voltam és xarul néztem ki. Lefogytam 75-re és sokkal jobban nézek ki, fittebb vagyok de nem egy szál bél, a ropi test nekem se tetszik. Én a diéta mellett elkezdtem súlyzós edzéseket is csinálni és sokan dicsérnek meg azóta h mennyivel jobban nézek ki, sportosabb, izmosabb, véknyabb vagyok. Szóval ne másra hallgass, “jaj hát 90 kg az nem is sok, hova akarsz fogyni majd ropi leszel” tipikus tájékozatlan, hozzá nem értő megnyilvánulás.
2022. máj. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!