Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom,hogy nem 2 hónap alatt...

Gallila kérdése:

Tudom,hogy nem 2 hónap alatt szedtem fel a 10 kiló felesleget,de nagyon leszeretném adni 2 hónap alatt, legalább 6-7 kilót. Szerintetek sikerül? Vagy esetleg valamilyen tanács?

Figyelt kérdés

1 hete elkezdtem 10 perceket futni,kardiózni, edzeni hasra,fenékre. És ez az egész edzés félóra-1óra szokott lenni. Sok zöldséget eszem és 2 liter vizet megiszok. Kevesebbet eszem,a kenyeret próbálom kerülni,bár ha lehet azt mondani én kenyér"függő" vagyok xd de már így is jól haladok max 1 nap 2 szeletet eszek meg. És az lenne a kérdésem hogy szerintetek 2 hónap alatt 10 kiló lemegy? De ha nem is annyi legalább 5-6?


154 cm 70 kg


21/l



2021. jún. 18. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

10 szinte biztosan nem. Hasonló súlyból nekem kb 4-5 hónap volt a 10 kg, bár tény, hogy voltak benne kilengések meg stagnálások többször. 2 hónap alatt 5-6 esetleg reális kezdetben. Viszont alacsonyként már azt is észre lehet azért venni.

Az edzés jó, de ne csak hasra meg fenékre, hanem csinálj minden izomcsoportra, úgy van igazán értelme. És fokozatosan növeld az intenzitást, ami most eredményt hoz, 2 hónap múlva már nem biztos.

2021. jún. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem,rendben! De azért reménykedem,hogy lemegy az a 10!
2021. jún. 18. 18:23
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Reménykedj, hogy nem megy le. Heti 1 kilónál többet zsírból nem igazán lehet fogyni. (Pontosabban lehet, csak ahhoz nagyon soknak kell lennie a testen, tehát úgy 150+ kg.) Minél gyorsabb a fogyás, annál több izom is megy vele. Tartsd be a heti 1 kg-ot legfeljebb, azzal rendben leszel még.
2021. jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen,igazad van értem amit mondtok:) Köszönöm a válaszokat azért!:D
2021. jún. 18. 18:48
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Ezzel a magasággal és súllyal szerintem egyszerűbb leadni, mint pl ahogy én küzdök a 170 centi 60 kilóval, hogy az megint csak 53 legyen, mivel a kérdező alacsony, így a felesleg nyilván nem csak a 10 kiló, az csak a gyors elhatározás amit le akar adni.


Szerintem profi diéta és edzés mellett lemehet, de sokat leszel éhes és valószínűleg jojó effektus lesz. Gondolom valahova kell neked az a mínusz 10 kiló (nyaralás?) így arra elérheted és tarthatod is arra az egy-két hétre, max után enyhítesz vagy más fajta diétát keresel.

2021. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. jún. 19. 10:39
 7/11 SZücsöm ***** válasza:

Nekem 15 hét "diétás étrenddel" sikerült 10-11 kilót leadnom.


És nem is vittem túlzásba a diétát. Hétvégente általában saját készítésű hamburgert eszek ebédre és a napi 2 édesség mindig meg van. Viszont ezek is általában "egészségesebb" fajta édességek: müzli,nutbar,reggeli zabfalat, saját sütésű dolgok.


Tehát nem rettegek a szénhidráttól se de az utolsó 4-5 hete már én se ettem kenyeret reggelire vagy köretet ebédre. (De az édességet megtartottam :D )


Látom zöldséget sokat eszel helyes DE a gyümölcstől se kell félni. Nekem abból is napi 2 megy folyamatosan.


Ami még fontos főleg mivel edzel hogy a fehérje beviteled mennyisége elég legyen. Bár 2 hónap alatt nem vesztenél sok izmot főleg ha kezdő vagy az edzésben de biztos ami biztos zsírból akarsz fogyni és nem izomból.


2 hónap alatt normálisan 10 kg-t fogyni a te paramétereddel szerintem nem lehet.

Ha túlzásba viszed akkor igen de szerintem ha hosszútávú céljaid vannak akkor nincs értelme.


Amúgy a 6 kg viszont már egyáltalán nem lehetetlen hisz én is annyit fogytam 2 hónap alatt az "édesség majszolós diétámmal". De hozzá teszem hogy az első hónap fogyása nagy részben víz szokott lenni tehát kb 3-4 kg lehet ebből 6 kg-ból a zsír.


Viszont ha csk 2 hónapig tervezed a diétát akkor szerintem csinálhatod nálam szigorúbban is mert 8 hét önmegtartóztatás nem olyan vészes.


Amit még ajánlok hogy próbálj ettől függetlenül is olyan dolgokat enni amit amúgy szeretsz vagy ha ez számodra lehetetlen mert nem tudnál úgy diétázni akkor olyat amit nem utálsz.

2021. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sokat segítettél! :)
2021. jún. 20. 00:42
 9/11 anonim válasza:

3 éve brutális ráálltam a diétára

6 hónap alatt közel 40 kilót fogytam

Nem voltak kilengések/csalások

Már most tudom h rosszul csináltam

Szinte semmit nem ettem,állandóan éhes voltam

Volt h napi 1 fornetti pogácsát ettem stb…

58 kiló lettem

Ebből 4 jött vissza,akárhogy próbáltam nem tudtam tartani az 58 at

De már nem csinálnék ilyet

Miután lefogytam úgy legyengültem h hetekig voltam lázas beteg

2021. jún. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azta..Ez azért nem semmi! Azóta jól vagy?
2021. jún. 22. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!