Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A tojás, rizs mellett még...

A tojás, rizs mellett még milyen ételeket tudtok ajánlani edzés melletti fogyásra? Cseresznye egészséges? Epret is szeretem de azt olvastam hogy sok a cukor benne és éhessé tesz (és tapasztaltam hogy amikor sok epret ettem akkor sokat is ettem)

Figyelt kérdés
2022. máj. 22. 19:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
Bármi ehetsz, ha beleszámolod a kcal keretedbe... én még marcipánt is szoktam... ez a lrgnagyobb hülyeség mikor azt hiszi valaki, hogy csak 2-3féle kaját ehet...
2022. máj. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%

"Epret is szeretem de azt olvastam hogy sok a cukor benne és éhessé tesz"

Hol olvastad? Valami ketogén/paleo facebook csoport? Vagy Nők Lapja, shopbuilder, házi patika? Tanulmányokat olvass ebben a témában, ne szennylapokat.

Amennyiben nincsen autoimmun betegséged vagy valamilyen emésztési problémád, akkor nincs az az élethelyzet, amibe a gyümölcs ne férne bele. A gyümölcsök természetes fruktóztartalmától nem kell félni. A lényeg, hogy ha a fogyás a cél, akkor tanuld meg menedzselni a kalóriakeretet. Bármit ehetsz, ha kalóriadeficitben vagy, akkor fogyni fogsz. Továbbá bármit ehetsz, ha kalóriatöbbletben vagy, hízni fogsz. Ezt tarts mindig szem előtt.

Nyilván egészségügyi szempontból nem mindegy, hogy mit eszel, de az egészségedre mind az eper, mind a cseresznye jótékony hatással lesz, ne aggódj.

2022. máj. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ugyanitt gykn olvastam :'
2022. máj. 23. 15:28
 14/14 anonim ***** válasza:
63%
Egyél mindent, és pont csak megfelelő kcal-on belül.
2022. máj. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!