Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha eddig rendszertelenül...

Ha eddig rendszertelenül ettem, és sok cukrosat. Az jó, ha minden nap grillcsirkét eszek rizzsel,röldségekkel. Kb 1500 kalóriáig? 155/58

Figyelt kérdés
2022. jún. 2. 12:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Veszek minden nap 1 egèsz grillcsirkét
2022. jún. 2. 12:45
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyik baromságból a másikba? Jó ötlet!

Minden egyes nap ugyanazt fogod enni reggelire, ebédre, vacsorára? Életed végéig? Vagy meddig? Amíg le nem fogysz, aztán jöhetnek megint a cukros szarok, meg a kalóriatöbblet, hogy visszahízz, aztán kezdhesd elölről? Az egyetlen változatosság az lesz az étrendedben, hogy mindig más zöldséget eszel a csirke-rizshez? Vagy zöldségekből is mindig ugyanazt fogod fogyasztani?

Az egyoldalú táplálkozás legalább ugyannyira problémás, mint a helytelen táplálkozás. Hány éves vagy, hogy ez nem egyértelmű számodra? Változatosan tessék étkezni, kiegyensúlyozottan, számolva a kalóriákat, szükség szerint pedig a makrotápanyagokat és a mikrotápanyagokat is.

2022. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Baromság. Az előző leírta miért. Defogyni fogsz vele egy ideig.
2022. jún. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne egyik szélsőségből a másikba esni :)
2022. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem jó. Egysíkú, rosttól, zöldségektől, teljes fehérje és vitaminprofiltól messze van. Zsír kb semennyi, szóval d, e, k és a vitamin hiány.

És sok más rossz azon kivul hlgy 3 nap alatt megunid es kover maradzs

2022. jún. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy egészet megeszel naponta... ráadásul minden nap???


Kb. pár nap alatt rá fogsz únni...

EGyoldalú fogyókúra alapból kudarcos.

2022. jún. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ha 2 napig eszem már rà se birok nézni
2022. jún. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Változatosság nem lényeg? Kb. a 3. nap már hányi fogsz a grillcsirkétől. Lencse, vöröslencse, csicseriborsó, zöldborsó, édesburgonya, bulgur, hal, főtt tojás, egyéb sovány hús, ezek is mehetnek nyugodtan.
2022. jún. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

Nem feltétlenül rossz.

Én bázis étrendnek hívom.

Van egy bázis, egy biztos pont a hétköznapokra ami mindig megvan, nem kell rajta agyalni...

Én ehhez veszek kb 9kg rizst, esetenként van benne bulgur vagy köles is, 9-11kg húst, ami épp a legolcsóbb, filézett mell, comb, de van, hogy disznótarja...

Meg fagyasztott zöldségköret....

Teljesen egyhangúan elkészítem belőle minden nap a bázist...

Nem agyalok, hogy jajj ma mit egyek, semmi ilyesmin...

És esetleg, ha megkívánok valami mást... plegutóbb ilyen nagy megkívánásom az sajtburger volt, akkor böngészek recepteket, kiválasztok egyet, aztán megtervrzem a teljes kaját, és egy hétvégét rászánok és elkészítem... esetenként csinálok hozzá egy kertipartit is...

De az átlag szürke hétköznapokon kb ugyan az a menü, rizs hús zöldségköret...


5éve így eszek, 80kg-ot fogytam összesen... volt miből.

2022. jún. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Így néz ki egy hétköznap nálam:

Reggeli: műzli (saját keverék, benne zabpehely, olajos magvak, kukoricapehely, esetenként aszalt gyümölcsdarabok, máskor darált tejcsoki...


Ebéd: rizs(általában, de néha más), sülthús, zöldségköret(mindig más... de van, hogy hetekig ugyan az ha nagyon rákattanok 1-1 fajtára)


Uzsonna: ugyanez

Vacsora: ugyanez


Fekvés előtt 2órával van a vacsora, ha ez után még rámtör a nassolhatnék, akkor vagy egy kis zacskó tökmag vagy szotyi, vagy egy púpozott evőkanál mogyoróvaj.


Ez a teljes bázis étrendem, ezek az alapanyagok vannak itthon mindig, ezt eszem mindig 5éve... és a rizst pl 5év alatt nem untam meg...

Más meg 3 nap nem tudja egymás után enni... ízlések és pofonok...

Amúgy rengeteg féle rizs van... fekete rizst pl nagyon tudom ajánlani kísérletezésre.

2022. jún. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!