Sokat ettem ma?

Figyelt kérdés
Reggelire egy sajtos-tejfölös lángos, ebédre másfél merőkanál grizgaluska leves és egy kevés Brassói, délután egy szelet dinnye, egy moments szelet, és vacsorázni nem vacsoráztam. Egész nap vizet ittam, semmi cukros

2022. júl. 29. 22:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Ez aztán a fogyókúra. Okosan megtervezett diétának hangzik. Miért írtad a végére, hogy semmi cukros? A cukor lett volna a legkisebb probléma a mai kajálásoddal. Egyébként a moments szelet nem egy cukros nápolyi izé?

Amúgy látni kéne, hogy pontosan mekkora mennyiséget, ezáltal pontosan hány kalóriát vittél be ma, ugyanis a fogyás/hízás állapotáról kizárólag a kalóriák döntenek (remélem ezzel tisztában vagy), továbbá azt is tudni kéne a válaszhoz, hogy mennyire van belőve a napi kalóriakereted. Én nem a mennyiség miatt aggódnék ilyen étkezés mellett, hanem a minőségen és a milyenségen. A sajtos-tejfölös lángos tápanyag szempontjából értékelhetetlen, a grízgaluska leves szintén, a brassói aprópecsenyébe esetedben kár belekötni (bár biztos valami jó zsíros disznóhúsból és mirelit előre sütött bolti sült krumpliból készült), a moments szelet a kedvencem, a vacsora kihagyása pedig tök mindegy. Nem vagyok álszent, nem állítom, hogy időnként ne férhetne bele az ember étrendjébe egy-egy lángos vagy egy-egy moments szelet, de ha te rendszeresen ilyen minőségben étkezel, akkor az előbb-utóbb vissza fog ütni.

2022. júl. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Ilyenekből gazdagodott meg a kasszatibi :D
2022. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A lángos előre meg volt beszélve, nem akartam lemondani, mert családi program volt. Tisztában vagyok vele, hogy nem a világ leg egészségesebb kajája, nem kell kioktatni, köszönöm szépen. Jelenleg nagyszüleimnél nyaralok, vasárnap megyek haza, akkor szeretném elkezdeni rendesen a diétát, tekintve, hogy itt ebédelünk kB 10en,nem fognak az én fogyókúrás kívánságaim szerint főzni, a momentset egy fogadás miatt kaptam, a cukrosakat pedig az innivalóra írtam. Nem, a Brassói egyáltalán nem volt mirelit, és még a hús is házi volt. Ócsárlás és ítélkezés nélkül nehéz lenne megírni egy igen, nagyon sok, vegyél vissza, vagy egyéb választ egy, ártatlan kérdésre gondolom. Tudom, hogy ma nem étkeztem a leg egészségesebben, azért tettem fel a kérdést, hogy ez még mennyire elfogadható.
2022. júl. 29. 22:40
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Az még hagyján, hogy ez rettentően kevés de amellett valami hihetetlen egészségtelen...

Megkérdezhetem mekkora a súlyod és magassádot? Mert ez már beteges és a lehető legjobb jóindulattal mondom...

2022. júl. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha mindjárt rendesen elkezded a diétát, tudod hogy kcal és makró függő, ami a leírásodból megmondhatatlan. Diétás étrend szempontjából egy borzalom, kB ennyit lehet erre írni.
2022. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire lesz belőve diéta során a napi kalóriakereted, kedves kérdező?
2022. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ki van számolva testsúly, magasság, életkor és napi anyagcsere alapján kedves válaszoló
2022. júl. 29. 22:53
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nálatok így néz ki egy átlagos napi menü, akkor addig nem igazán fogsz tudni normális, dietetikailag nem kifogásolható táplálkozást folytatni, amíg otthon laksz, sajnálom. Lehet erőlködni, diétázgatni, de nem lesz hosszútávú a változás. Emlékszem, hogy amikor anno 17 évesen kitaláltam, hogy ha már versenysportoló vagyok, akkor célszerű lenne a táplálkozásomat is igényesen menedzselni, akkor hiába akartam én átállni a sovány húsokra, a halakra, a zöldségekre, a gyümölcsökre, a gabonákra. Anyámék csak a disznót, a marhát, a zsíros kenyeret, a pacalt, a kolbászt, a túrós tésztát, a rántott levest ismerték. A lényegi, hosszútávú változtatást akkor tudtam megteremteni az étkezésemben, amikor 20 évesen elköltöztem otthonról, és magam feleltem az étrendemért.
2022. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

Hogy a b. P. ba lehet lángost reggelizni???


Ha te nem veszed a fáradságot, hogy kimondd azt az egyszerű szót, hogy “nem”, amikor valaki lángost akar reggelizni, akkor mi miért véleményezzük a mai kajádat?


Szar és sok. Ennyi.

2022. júl. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
11%

Útisten. Kik kommentelnek ide?

Hát besz*rok. Ez sok?


50 kilós nő vagyok, de én nem laktam jól ezt a menüt olvasva.


Vacsorára betoltam volna a nápolyi helyett még egy adag levest még egy adag brassóival.


Jesszus. Ne éheztessétek már magatokat. :D

2022. júl. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!