Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalóriadeficit + délutáni alvás?

Kalóriadeficit + délutáni alvás?

Figyelt kérdés

Kalóriadeficitben vagyok, viszont most, délután kettőkor úgy érzem, hogy leragad a szemem. Ha aludnék egy 2 órát, az elrontaná mára a diétát? Inkább csináljak valamit, hogy felpörögjek?

16L



2022. aug. 15. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi a francért rontana el 2 óra alvás egy diétát? Mi köze az alvásnak a kalóriadeficithez? Miért ne aludhatnál 2 órát (vagy többet), ha megteheted és van rá igényed?

"Ha délután uszoda helyett konditerembe megyek, akkor lerohanja Kína Tajvant?" Ez kb. ilyen szintű kérdés.

2022. aug. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem. Miért rontaná el? Amúgy az alvás is éget kalóriát, nyilván nem attól fog az ember lefogyni, de fontos attól még az elegendő alvás. De nem értem, hogy az alvás miért rontaná el, miközben alszol, aközben sem 'szünetel' a tested.
2022. aug. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, alvás közben megtámad a zsír a hűtőből...
2022. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!