Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnapi nap jó lehet így,...

Holnapi nap jó lehet így, hogy elkerüljem a délutáni bezabálást?

Figyelt kérdés

Van hetente egy-két nap, mikor iszonyú káosz a napirendem. Eddig ezt úgy oldottam meg, hogy reggel megreggeliztem a fogyókúrának megfelelően, rendesen aztán délután 3-ig nem ettem, de olyankor már olyan éhes voltam, hogy bezabáltam szinte mindent, aztán persze jött a lelkiismeret furdalás. Holnap jó lehet ez így?


Reggel: két tojás sonkával

10 körül: 1 joghurt műzlivel

fél 12: 1 banán


Utána fél 4 körül tudok ebédelni. Szerintetek, ha napközben ezeket megeszem, akkor kibírom, hogy fél 4kor rendesen ebédelek (saláta+csirke) aztán este vacsora vagy így is olyan éhes leszek, hogy mindent bezabálok?


2015. márc. 1. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
inzulin okoz éhségérzetet. amugy nem jó müzli meg banán sám. cukros müzli meg magas gyümölcscukor tartalma banán nem csoda hogy éhséget okoz. Abszolút ne egyél szénhidrátot majd meglátod nem lesz éhség mert helyre jön majd az inzulinod.
2015. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám ki ennyivel.
2015. márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lynxx válasza:

egy a baj,te nemrég kezdted a fógyókúrát,legalábbis szeretnél drasztikusan fogyni.nincs baj az étrendeddel nagyon,de az esti kaját ne haggyd el azonnal,csak fokozatosan,kevesebbet,aztán felváltva valami natúrabbra,a szervezeted/agyad még nemtud átállni,kell hozzá pár hét,mivel az életritmusod is ehhez igazodott.

tehát fokozatos csökkentés,és elhagyás,legalábbis egyszerűbb ételre váltás...(tapasztalat)sok sikert

2015. márc. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!