Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 172cm 68kg vagyok.Elkezdtem...

172cm 68kg vagyok.Elkezdtem naponta 30percet edzeni.Ebből 18 perc popsi edzés 8kg súllyal.A maradék 12 3körös tabata.Kalóriadeficitben vagyok.Napi 1350 kalória.Az elégetettet nem eszem vissza.LESZ ENNEK LÁTSZATA?

Figyelt kérdés

2022. aug. 26. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lesz
2022. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

1es vagyok

Mondjuk szerintem inkabb csak fogyni fogsz, mert 8kg suly fenekre nem igazan nagy

2022. aug. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi!Én is így gondolom,de mivel csak pár napja kezdtem nem akartam egyből 20kg-val kezdeni,vagy csinálhatom esetleg így az elején is?
2022. aug. 26. 16:42
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Nézz utána, hogy az általad kalóriadeficitnek számított képlet mennyire veszi figyelembe a környezeti hőmérsékletet. A test hőleadása nyári kánikulában olyan kevés, hogy azt szinte minimális kalóriabevitellel lehet pótolni.
2022. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Nem tudom igazabol, nem vagyok szakerto, en mikor nagy sulybol fogytam le sok kardioval 28kgval kezdtem, szoval gondolom en hogy nalam segitett az h elotte is mar mozogtam, hatha jon olyan aki tud neked valaszt adni, en csak annyit mondhatok, ha elsonek 8kiloval birod csak csinalni akkor csinald azzal, kart semmikeppen nem okozol( ha helyesen csinalod! ) Kitartast neked es szivbol remelem elered azt, amit szeretnel! :)

2022. aug. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
4es, kb 150 kalóriával ha kevesebbet kell enni nyáron, mint télen. Baromság azt írni, hogy ez számottevő lenne. A tested nem csak a hőmérsékletszabályozásra használja a kalóriákat, minden kalóriával működik. A szíved, szerveid, agyad, izomzatod nyáron ugyanúgy, mint télen.
2022. aug. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Lesz. De hosszu ido es kitartas.

Javaslom h ne csak a kilot kerd hanem csinalj minden oldalrol bikinis kepet es merd le a kormereteidet. Sokkal jobb osszehasonlitasi alap ha sportolsz mint a kilok

2022. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A kezdés napon készítettem képet.2 hetente fotózni fogok.A körméret is nagyon jó ötlet.Köszi.Közben megpróbalkoztam 25kg súllyal guggolni.Persze abból kevesebb megy.De csinálom,csak kevesebb ismétlésszámmal.
2022. aug. 27. 21:51
 9/12 anonim ***** válasza:

Mivel a guggolas egy òsszetett gyakorlat a caloriaégetés is nagyobb.

A sùlyokkal való intenzí edzés

az egyik leghatásosabb égetés.

Azért mert utóégetö hatàsa van a futással és egyéb kardioedzésekkel szemben,melyek akkor égetnek caloriát mikor elered azt a pulzustartamányt.Utánna pedig semmit.


Visszatérve.Hatékonyságát tekintve a guggolás valamint a felhúzások variációi a leghatásosabbak.Persze ezt nagy súllyal végezve.

Mekkora az a nagy súly?

Kb akkora amivel 8-10 ismétlest tudsz csinálni.

Az ilyen 50 meg több százismétléses pötchöreszesek semmire nem valók.Illetve nem a céljaidnak.Azok már az állóképességi tartományba esnek.

2022. aug. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó!

Hát most a 25kg súllyal 12 ismétlés megy.Szumóguggolásban.A végén már nehéz.Ezt tudom 2x megismételni kis szusszanóval.

Aztán van 2 kör hip trusht szintén a 25kg súllyal.Ez után sima popsi gyakorlatokat csinálok levezetésnek.Majd egyből utána jön a 3 kör tabata.

2022. aug. 28. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!