Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A maradék kilókat leadhatom...

A maradék kilókat leadhatom koplalással következmény nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 hónapja azért kezdtem el fogyókúrázni, mert észrevettem, hogy nagyon hamar telített lesz a gyomrom és nem bírok annyit enni. A melegnek tudtam be. Le is ment 10kg és maradt még mindig 10kg. Az a helyzet hogy úgy érzem, hogy már megint nem tudok annyit enni. Egyszerűen ritkábban leszek éhes és a gyomrom nagyon hamar kellemetlen érzésig telítődik. Eddig 1400 kcal körül ettem, de úgy érzem, most a testem olyan 800-900kcalt kíván. Volt egy ilyen napom, az kényelmes volt, a többin szinte tuszkolnom kellett magamba az ételt. Nem tudom miért van az ez állapot. De szívem szerint most csökkentenék még tovább a napi adagon. Viszont sok helyen olvastam, hogy ez már koplalás és attól tartok, hogyha egyszer visszajön a normál étvágyam, akkor az így leadott kilókat visszahízom. Szerintetek mit tegyek?
2020. szept. 13. 07:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként előfordul olyan nap is, mikor jobban kívánok az ételt és akkor többet is tudnék fogyasztani, (de nem teszem meg) de ez a ritkábbik eser.
2020. szept. 13. 07:42
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ennyire le ne menj. pont azmiatt amit leirtal. visszajohet ha egyszer radjon a falasroham. maradj 1400on, ez nem olyan sok, simán össze lehet enni egy nap alatt. talán azért nem tudsz többet enni mert olyan ételeket eszel amiket nem szeretsz?
2020. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nem tudsz többet enni az nagyon nem normális,és fogyni sem így lehet. Szóval igyekezz tartani 1400 körül,ha nem megy akkor orvos
2020. szept. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel csak az a probléma, hogy a 20 kg-t sem a legyek hordták rád, tehát 2000kcal-t simán meg tudsz enni. Ez a fajta alkudozás több dolgot is felvet, az egyik az #1-es megoldása, hogy gyakorlatilag minden megszokott dolgot kizártál, ami a normál étkezésre való visszatéréskor probléma lesz, de felmerül az anorexia is, illetve az, hogy egészségügyi problémád van, ami miatt nem esik jól az étel.

A 3 hónap alatt 10kg egyébként is elég sok, 800kcal-t csak az agyad kíván, az nagyon kevés egy embert elvinni munkába, tanulni, nem tudod következmények nélkül megcsinálni, nagyon egészségtelen.

2020. szept. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!