Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1800 kcal/nap keret megfelelő...

1800 kcal/nap keret megfelelő lehet nekem a fogyáshoz ezekkel a paraméterekkel? Próbáltam alacsonyabbal, de azzal egy szenvedés az egész.

Figyelt kérdés

Férfi

25 év

181 cm

81 kg

ülő életmód



2022. szept. 2. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A paramétereiddel nagyjából 2300 kcalt égetsz el egy nap, ha semmit nem sportolsz. Szerintem van az 2400-2500, ha már napi fél óra sétád megvan, meg kitakarítasz a nappaliban. Ha nem szeretnél hamar bukni, én kerek 2000-re lőném be, kényelmesen, viszont fehérjéből nem árt többet bevinni.

Igaz a testsúly növekedésének és csökkenésének okozója a többlet kalória, vagy a kalória deficit, azonban a makrotápanyagokra fektess nagyobb hangsúlyt, ha nem csak a mérlegre, de a tükörre is kíváncsi vagy. Valamint egy kis mozgás nem árt, izom nélkül vékony ember ijesztő látvány tud lenni, írd be hogy "Skinny Fat" a googleba :D

2022. szept. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet ezntöbb is 200, 300 kaloriaval akar. Nokent a te parametereiddel 1750 kaloriaval fogytam.
2022. szept. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de amúgy pár kiló plusz ha van rajtad..
2022. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából nincs nagy gond a súlyoddal. Inkább sportolni kezdenék el a helyedben, és maximum nagyon minimális deficitet tartanék. De ha rendszeresen sportolsz, akkor kb egy év múlva teljesen máshogy fogsz kinézni.
2022. szept. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!