Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalásal le lehet tartósan...

Koplalásal le lehet tartósan fogyni ha sosem vagyok úgy alapból éhes és szenvedés nélkül tudok 400-500 kalóriát tartani?

Figyelt kérdés
2020. dec. 8. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Tartós fogyáshoz az kell, hogy tartósan felügyeld az étkezésed. A koplalást nem javaslom, mert sok izmot veszítesz, és egészségi mellékhatások is megjelenhetnek.
2020. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Amikor belehalsz az anorexiába, akkor tartós lesz a fogyás. Csak kérdés, hogy megéri-e!
2020. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
A koplalás sosem tartós.. Utólag úgyis megbánod.. Ne akarj koplalással le fogyni!
2020. dec. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha 400-500 kcalt szenvedés nélkül tudnád tartani, nem lenne szükséged fogyókúrára. Ennek az átlag 2000 a 4xese!!! vagyis ha teljes rosszul létig tömö magad 4x kajával is jó kéne, hogy legyél súlyban még ha nem is hánynál ki ilyen szintű többletből semmit, ami képtelenség. Szóval mindketten tudjuk, hogy ez kamu.
2020. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha sosem vagy éhes, és ennyivel elvagy nincs rajtad 1 gramm fölösleg sem..

Az éhezés hosszú távon nem megoldás, akár életre szóló bajaid lehetnek.

2020. dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
83%
Nem lehet, ilyen kevés kalória mellett a szervezeted raktározni fog és az anyagcseréd is úgy belassúl, hogy utána normális étkezés mellett is hízni fogsz. Nem mellesleg sport nélkül koplalással nem zsírból fogsz veszíteni először, hanem izom tömegből, úgyhogy formátlan és löttyedt leszel. Javaslok inkább egy normális diétát (kis kalória deficittel) + heti min. 3x30perc edzést (növeli az anyagcserét is). Sajnos a tartós fogyás sok idő és munka.
2020. dec. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Előbb tanulj meg számolni.Mert nem igaz,hogy te 500 kalóriás étrenden vagy,ezt nem hiszem el.Szerintem azt sem tudod,hogy miről beszélsz.Ha meg esetleg mégis megoldod ennyivel a napi tápanyagbeviteledet akkor annak csúnya vége lesz hosszútávon. Vannak létfontosságú tápanyagok a szervezet számára,ezeket lehetetlen bevinni olyan étrenddel ami 500 kalóriát tartalmaz.Nézz meg néhány korabeli fényképet az auschwitzi koncentrációs táborokról és döntsd el hogy tényleg úgy szeretnél-e kinézni mint a képen látható emberek.
2020. dec. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
34 kiló fölöslegem van, eddig ettem mint állat, de a bulímiára kaptam gyógyszert ami étvágytalanságot okoz. Jelenleg 1200 kalórián vagyok, de annyira nem vagyok éhes, hogy akár 500-on is lehetnék. Már 5 kilót fogytam eddig viszonylag rövid idő alatt.
2020. dec. 10. 01:02
 9/11 anonim ***** válasza:

Kicsit gondolkozz... szerinted örökre fogod szedni a gyógyszert?

Amint abbamarad a gyógyszerszedés es te újra elkezdesz úgy enni mint régen 30 helyett kb 60 plusszal fogsz találkozni... túlzásnak tűnik de hidd el nem az!

500 meg 1200 kcal helyett egyel 1500 körül, egészségesen, hogy azt majd a gyogyszeren túl is tudd majd tartani és megmaradjon a leadott súlyod.

2020. dec. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, örökre fogom szedni.
2020. dec. 10. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!