Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Pajzsmirigy-alulműködésnél...

Pajzsmirigy-alulműködésnél sikeres lehet kalóriaszámlálással a fogyókúra? Vannak tapasztalatok? 165/63 22L

Figyelt kérdés

2022. okt. 30. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen!
2022. okt. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
34%
2022. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Máshogy nem is. De sajnos a szénhidrátot is kell számolni, a sport is elég muszáj lenne. És sokkal lassabb jön az eredmény mimt egy átlagembernek
2022. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Ha esetleg az OKOT is kezelnéd és nem csak a tünetet, akkor könnyebb lenne. Pl. jódozott só vagy víz, esetleg tabletta, a szigorú diéta mellett.
2022. okt. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Pajzsmirigybetegnek ne ajánlgassatok jódot ész nélkül, 2-es és 4-es, mert bár van, ahol hasznos, van olyan pajzsmirigy-alulműködéses betegség is, ahol kifejezetten káros.
2022. okt. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Csak szólok, hogy a pajzsmirigy-alulműködés oka a legritkább esetben történik jódhiány miatt, nem olyan területen élünk. Ez leginkább hormonális vagy autoimmun problémából fakad, és ahogy az 5-ös is írta, több esetben is káros ilyenkor a jódpótlás.
2022. okt. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13%

#5

4-esnek igaza van annyiban, hogy ebben az esetben is az OKOT kell megszuntetni, nem pedig esz nelkul koplalni es ezzel hianybetegsegek halmazat kialakitani.

Ha csak a tuneteket kezeled (kover vagyok -> fogyokuraznom kell), attol meg a hizast kivalto ok nincs kiiktatva.

Te vakbelgyulladas eseten is csak fajdalomcsillapitot szednel, mutet nem kell, ugye? :D

2022. nov. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
#7 Én az okon is dolgozom, de orvos közreműködésével, pont ezért akartam arra felhívni a figyelmét, hogy ne a neten olvasott infókból induljon ki.
2022. nov. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!