Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalóriaszámlálásban kérnék...

Kalóriaszámlálásban kérnék segítséget, extra bénán számolgatok! Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Ezer éve halogatom a kalóriaszámlálást, mert egyszerűen utálom csinálni! Kipróbáltam sokminden más fogyókúrás praktikát, de mindig is tudtam, és most is beláttam, hogy kalória számolgatás nélkül nem lehet rendesen csinálni. Kétségbe vagyok esve, nem akarok számolgatni! Bajom is van a számolással, lehet hogy diszkalkuliás vagyok! Segítsetek, van valamilyen applikáció, vagy weboldal ami nagyon egyszrűvé teszi? Bármilyen tippnek örülök! Ne nézzetek hülyének légyszi.

2021. márc. 24. 15:47
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
93%
Szia! Javaslom a cronometer alkalmazást. Én azt használom😅
2021. márc. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egy konyhamérleget, és letöltöd a kalóriabázist a telefonodra. Ez az alapszint. A tányért a mérlegre rakod, kinullázod, és kiszeded a kaját. A bázisban elkezded bepötyögni az étel nevét, kiválasztod, beírod hány gramm, dekagramm, deciliter, stb. és leokézod a megettem gombbal.
2021. márc. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
33%
A cronometer tényleg jó. Ha abszolút nem akarsz számolgatni, akkor próbáld ki a teljesértékű növényi étrendet, amellett nem kell.
2021. márc. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Ovo vegetáriánus vagyok, régebben vegán voltam. Én szerintem téné-n is tudnék úgy enni, mint egy malac! A téné nekem túl nagy körültekintés, igyekszem egészségesen enni, de épp elég macera lesz ez a kalória számolgatás!


Köszi, utánanézek ennek a cronometernek! Remélem "hülyékre" tervezték!


A célom egyébként egyfajta cukorbetegekre alkalmazott diéta, alacsony gi, napi 1000 kcal, növényi étrenden (kivéve a tojás)

2021. márc. 24. 16:42
 5/24 A kérdező kommentje:
Én egyébként mindenkit felpontoztam! Tényleg bármi tanácsot örömmel veszek!
2021. márc. 24. 16:43
 6/24 anonim ***** válasza:
Ténével kis túlzással csak az olajos magvakkal tudod túl enni magad. Ha azt minimalizálod, akkor sok baj nem lehet.
2021. márc. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Letöltöttem mindkettőt, a cronometert, és a kalóriabázist. Még próbálgatom melyik szimpibb. Jajj de nagyon örülök ezeknek az appoknak, köszönöm!
2021. márc. 24. 20:40
 8/24 anonim ***** válasza:

Számolj csak szénhidrátot. Egyszerű és fogyni fogsz.


Figyeld csak, mindjárt jönnek a lepontozások és az okoskodások, eellenérvek :)

2021. márc. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Miért kéne pont a szénhidrátot számolni? Miért nem a zsírt? Vagy a kalóriát? Oké, számolom a szénhidrátot. Mennyi a határ? Nem pontoztalak le. Nem is okoskodni akarok, csak nem értem, ezért kérdezem.
2021. márc. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Bocsi, de én sem értem miért csak a szénhidrátot kéne számolnom?
2021. márc. 25. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!