Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kalóriát kellene ennem...

Mennyi kalóriát kellene ennem ilyen arányokkal és napi akivitással?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lennék kíváncsi, hogy mennyi kalóriát kellene ennem fogyáshoz és súlytartáshoz.


170cm

79kg

Hetente 5x kemény súlyzós edzés (tényleg kemény, RPE 9-es szettek mindig)

Hetente 5x 15.000 lépés, hetente 2x 20.000 lépés. (Heti szinten körülbelül 110.000 lépés)



2022. dec. 1. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tekintettel arra, hogy itt a legtöbb válaszólónak fogalma sem lesz arról mi az az RPE, te pedig tudod, így azt is pontosan tudod, hogy mennyi kalóriára van szükséged, tehát a kérdés felesleges volt.
2022. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
RPE 9 keménynek azért nem nevezhető
2022. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
2-es válaszoló épp egy példa arra, hogy itt a legtöbb embernek fogalma sincs arról, hogy mi az RPE.
2022. dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudom jól, alkalmazom is. RPE9 a minimum súlyzós edzésnél, ha azt akarod hogy látszata legyen. Azért ne akarjunk már ilyen alap dolgokkal felvágni :D
2022. dec. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem felvágok. Miért, szerinted itt hányan tudják mi ez? Még te sem, aki szerint "alap".
2022. dec. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
lol oké gyúrjatok csak keményen kisgyerekek :D
2022. dec. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

Azóta már utána nézhettél volna a gúnyolódás helyett.

Ja hogy te 10-el tolod mindig. Aha persze - meg sok értelme van.

Gondolom a bro science működik👍 Hajrá, csak told te keményen, biztos csak az működik. (Itt téved a kérdező is, de hát van ilyen)

2022. dec. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Én annyit írtam, hogy a 9 azért nem nevezhető hű de kemény edzésnek. Te kezdtél el kötekedni hülyegyerek.
2022. dec. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem kötekedtem, csak azt gondoltam, hogy mégsem tudod mi ez, mert ugye a legtöbb embernek a maxnál eggyel kevesebb ismétléses szettek, hát, keménynek számítanak. Neked nyilván nem, te durván tolod, mert az milyen hasznos. Erre mondtam, hogy bro science, a hülyegyerek meg te vagy.
2022. dec. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
Milyen célért edzesz? Fogyás, izmosodás, alakformálás? Vagy mind 3. Ezt jó lenne tudni.
2022. dec. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!