Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kb. hány kalória van egy...

Kb. hány kalória van egy mekis vagy Burger Kinges fél buciban?

Figyelt kérdés
Tudom, mit számít ez? Tudom, nem ezen múlik!? De én gyerekkorom óta az alsó bucit mindig le szoktam venni és nem szem meg. Nem a fogyás vagy a kalória deficit miatt hanem mert így jobban esik, nem igazán szeretem a bucit. De azért érdekelne h hány kalóriát spórolok ezzel kb?
2022. dec. 10. 17:37
 1/5 qborka ***** válasza:
100%
Rajta van az étlapon,amit a tálcára tesznek,de szerintem az alkalmazásban is megtalálod vagy a honlapon. Nem keresem ki neked, egy nugettes BK burger olyan 500 kcl.
2022. dec. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 qborka ***** válasza:
100%
Ha megnézed a ch tartalmát,az nagyrészben a zsemle lesz,oszd el kettővel,max.enny8vel kevesebb kcl
2022. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
15 g szénhidrát
2022. dec. 10. 23:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Mekinek az oldalán minden fent van nézd meg ott. A bkt nem tudom
2022. dec. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a tescos bucit veszem alapul, akkor 80 kcal-t, kb. Bár az alsó buci kisebb, szóval valamennyivel kevesebbet.

[link]

2022. dec. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!