Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez kevés kalória?

Ez kevés kalória?

Figyelt kérdés

Yazio alkalmazást használom és 1395 kalóriát vihetek be egy nap ezek szerint, fogyás a cél egyébként.

Ennyi kalória nem kevés, nem lesz semmi bajom ha ennyit viszek be?



2023. jan. 17. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Simán elég lehet ennyi a fogyáshoz, pláne ha alacsony termetű vagy.
2023. jan. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
77%

Ez egyáltalán nem sok, ne aggódj. Csak nézd meg azoknak a termékeknek a csomagolását, amit nap mint nap eszel. Ugye, hogy megesett már, hogy ennél többet vittél be, és semmi bajod nem volt.

Na ugye. Ne aggódj! ;)

2023. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

167 cm és 73 kg vagyok, 10 kg-t szeretnék fogyni.

Attól félek, hogy kevés ez a kalória

2023. jan. 17. 22:12
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Próbálkozhatsz magasabb kalóriával is. 1600-1800 környéke, aztán ha nem indul be a fogyás, lejjebb viszed.

Egyébként fontos lenne a nemed és a fizikai aktívitásod is. Kb egymagasak vagyunk, 65kg vagyok de 2000 alatt én fogyok. Bár én fiú vagyok és rendszeresen sportolok, épp ezért fontos ez a tényező is.

2023. jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
88%
A kalóriabázist tudom ajánlani, ott beállíthatod, hogy mennyit szeretnél leadni, és mikorra, majd az alapján számolja ki.
2023. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem így láttatlanban kevésnek tűnik, de nem mindegy a nemed, a korod és a napi aktivitásod.
2023. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Kevés bizony, ennyi egy 4-5 éves gyerek napi igénye - rhadtul nem számít, milyen magas vagy, egy felnőtt nőnek ennyi NEM elég.
2023. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!