Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ötletek falasroham elkerülésére ?

Ötletek falasroham elkerülésére ?

Figyelt kérdés
Január óta életmódot váltottam és sikeresen megszabadultam 9-kg-tól. Viszont messze még a cél, kb 6kg. Boltban dolgozom és itt elég nehéz ellenállni, de eddig ment míg lement ez a 9kg. Viszont mostanában nagyon nehéz és ha eszem akar egy darab csokit is, mar mindent meg akarok enni és semmi nem elég. Nem tudom mit csináljak, hogy ezeket kikerüljem. Ráadásul ha 1-2napom eltelik így, belenézek a tükörbe és mintha egy terhes nőt látnék,aki kb többet is visszahízott mint amivel kezdte. Előre is köszönöm az építő jellegű válaszokat!
2023. márc. 28. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Minden bizonnyal feleslegesen drasztikusra van csökkentve a kalóriabveiteled. Mennyi a napi kalóriakereted?
2023. márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Nem csoda, mivelhogy a csokitól farkaséhes leszel! :)


Még egy darabkát se egyél cukrosat, mert felnyomja a vércukrodat, ami aztán gyorsan lezuhan és hamar éhes leszel.


Ha nehéz, akkor nem tartható hosszú távon, tehát amint abbahagyod az "életmód"odat, vissza fogod hízni...

2023. márc. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyél többet, de a csokinál jobbat!
2023. márc. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A csokitól megéhezem? Akkor hanyagoljam?
2023. márc. 28. 17:00
 5/12 anonim ***** válasza:

"csokitól megéhezem? Akkor hanyagoljam?"

Ez azért nem törvényszerű, de az fix, hogy diétában nem a legcélszerűbb választás a csoki, pláne ha ennyire nem bírsz a gépszíjjal. Viszont azt továbbra sem tudjuk, hogy mennyi a napi kalóriabeviteled.

2023. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
1300 környékén van a napi kalóriabevitel.
2023. márc. 28. 18:34
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Az 1300 kcal gyakorlatilag koplalás, hacsak nem 140 cm/40 kiló vagy. Mindenképpen emeld meg legalább 1500-1600-ra ha magas és nehezebb vagy, akkor ennél is több kellene.
2023. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
1300 kcal tényleg elég kevés. Egyébként ha a csokitól jön ez elő, akkor ne egyél csokit. Én a chipssel voltam így. Kb másfél-két év kellett, mire eljutottam oda, hogy nem falom be az egész zacskót/tálat, ha előttem van.
2023. márc. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Pl ne koplalj. :)
2023. márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

155cm 71kg vagyok jelenleg,80-ról indultam. És az első célom a 65, persze ha sikerülne lejjebb is szeretnék menni, de a 65kg lenne az első mérföldkövem.

8-as igen, attól jön elő, és ha vissza tudom fogni magam nemis lesz falasroham, de ha egyet megeszek legyen az akármilyen is, befalok mindent és ugye a boltban kb minden van..

2023. márc. 28. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!