Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Akik csak simán a kaloriakat...

Akik csak simán a kaloriakat számoljak de ez mellett nem sportolnak semmit csak a szokásos napi rutint takarítás,stb... Nem nyúlt meg a bőrötök nagyobb súly leadasa után?

Figyelt kérdés

Én egy lassabb tempójú fogyast allitottam be heti 0,5-1kg..el is kezdtem fogyni szépen de kicsit aggodom a bőröm miatt szedek kollagen kapszulát próbálok egészségesen enni sokat inni stb..

Viszont 22kg nem kevés amit beállitottam célként...


Szóval milyen lett a bőrötök fogyas utan sport nélkül?

Nyilván nem lesz olyan feszes mint egy olyan emberé aki sportol is a diétája közben,de azért kíváncsi vagyok.


Egyébként 34 éves vagyok 169cm és jelenleg 92 kiló két hete 94,4 voltam.70 lenne a cél. Szültem 3 gyerekeket a legkisebb meg csak 3 éves,és nevelek mellettük még hármat szóval a gyerekek és a napi házimunka miatt nemigazan van sem időm sem megmondom őszintén erőm sem tornázgatni...



#fogyás #kalóriaszámolás #Bőr megnyúlása
2023. máj. 15. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem még fogyás után, sporttal (heti 4-5 súlyzós edzés), relatív magas fehérjebevitellel (bár abban az időszakban 90-110g között vittem be, ez lehetett volna jóval több, de akkor még nem annyira érdekelt a sport), 8 hónap után -35kgal még most is lóg a hasamnál a bőr minimálisan. (ez volt 2 éve)


Ha tehetném, akkor a heti 1kg mínusz helyett heti 0.5kg lenne az ütem, illetve magasabb fehérjebevitel.


170cm 106kg voltam, 72kgra sikerült lefogynom. Ne akarj gyorsan fogyni, mert később csak magadnak okozol rosszat minden tekintetben, nem csak a bőrrel kapcsolatban.


A kollagén pedig nem segít ebben. Ezt tanulmányok is alátámasztják. Népbutítás ez is, legalább annyira, mint a zsírégető tabletták.

2023. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék gyorsan lefogyni én sem viszont most egész jól beindult 2 hét alatt majdnem lement 2,5kg... 1700-et eszek,egyek többet? Vagy nemtudom,így is tok strias narancsos a bőröm a gyerekek után nem akarom hogy megjobban megereszkedjen.. :/
2023. máj. 15. 18:54
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
Nekem rendszeres edzésekkel is megnyúlt. De már befejeztem ezt a hülyeséget. Eszek normálisan, és új hobbit találtam.
2023. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

2#

A kezdeti időszakban teljesen rendben van, ha kicsit gyorsabb a súlyvesztés, mert mivel kevesebbet eszel, így valószínűleg a szénhidrát is kevesebb. 1g szénhidrát pedig 3g vizet köt meg, így ennek nagy része csak víz volt.


Folytasd tovább 1700 kalórián és pontosítom az első válaszomat: Arra törekedj, hogy maximum a testsúlyod 0.5-1%-át veszítsd el hetente, ez még egészségesnek mondható. Célozd meg inkább az alsó határt, nem kell sehová sietni, hisz nem versenyző vagy, akinek határidőre kell leadni X kg-ot :)

2023. máj. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De hogyan tudok erre torekedni?

Kicsit csússzak bele pl 1750-1800?Vagy hogyan?

Nem tudom szabályozni a fogyasi tempót.

Köszönöm a válaszokat :)

2023. máj. 15. 19:36
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

De tudod szabályozni a fogyási tempót..


Ha gyorsan fogysz, akkor több kalória, ha lassan fogysz, akkor kevesebb kalória. Ennyi.

2023. máj. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
mar irtak itt jokat. amit en ajanlanek meg, sporolj a penzeden es ne kollagen kapszulat vegyel ;) hanem a hideg zuhany
2023. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De igen, nagyon. Sok sport, lassú fogyókúra, táplálékkiegészítők, pl vitamin, kollagén, stb és beletörődés.
2023. máj. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sporttal is lógni fog, teljesen mindegy.
2023. máj. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nem ezen múlik.
2023. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!