Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Akik csak simán a kaloriakat...

Akik csak simán a kaloriakat számoljak de ez mellett nem sportolnak semmit csak a szokásos napi rutint takarítás,stb... Nem nyúlt meg a bőrötök nagyobb súly leadasa után?

Figyelt kérdés

Én egy lassabb tempójú fogyast allitottam be heti 0,5-1kg..el is kezdtem fogyni szépen de kicsit aggodom a bőröm miatt szedek kollagen kapszulát próbálok egészségesen enni sokat inni stb..

Viszont 22kg nem kevés amit beállitottam célként...


Szóval milyen lett a bőrötök fogyas utan sport nélkül?

Nyilván nem lesz olyan feszes mint egy olyan emberé aki sportol is a diétája közben,de azért kíváncsi vagyok.


Egyébként 34 éves vagyok 169cm és jelenleg 92 kiló két hete 94,4 voltam.70 lenne a cél. Szültem 3 gyerekeket a legkisebb meg csak 3 éves,és nevelek mellettük még hármat szóval a gyerekek és a napi házimunka miatt nemigazan van sem időm sem megmondom őszintén erőm sem tornázgatni...



#fogyás #kalóriaszámolás #Bőr megnyúlása
2023. máj. 15. 18:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Akkor mi az amin múlik?Sztem ez egyébként genetika is :(
2023. júl. 27. 22:20
 12/13 anonim válasza:
100%
Csak a genetikán
2023. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
35 éves korig képes visszazsugorodnia bőr, még rugalmas. Lassú fogyás, mozgás, 3 l víz ivása naponta. Ha nem menne vissza, egy jó plasztikai sebész segíthet.
2023. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!