Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Melyik alacsonyabb kalóriában?...

Melyik alacsonyabb kalóriában? (Éttermi ételek)

Figyelt kérdés
Cézársaláta csirkével, parmezánnal és krutonnal v. cézár saláta tonhallal, krutonnal és citrommal v. grillezett kecskesajt balzsamecetkrémes kevert salátával, pirított magvakkal.

2023. júl. 23. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Megmondhatatlan, mert rengeteg adattól függ, ez pedig ilyen nulla. Jó eséllyel egységnyi adagból az első variáció tartalmazza a legkevesebb kalóriát.
2023. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem az első kettő között kicsi a különbség, a harmadik valamivel több
2023. júl. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A natur tonhal kevesebb kaloria mint a csirke, de etterembe ketlem, hogy nem az olajos verziot adnak. A parmezan megdobja a csirkes variaciot, a kruton pedig mindkettot. Barmelyiket is kered szerintem a legkebesebb a csirkes kruton nelkul, parmezanbol ugyse kapsz ra sokat mert a sajt draga :D

A kecskesajt es a magvak sok kaloria mindketto ugyhogy azt kizarnam

2023. júl. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Az utolsó. A cézár saláta iszonyat kaloriadusy foleg ettermi vaktozatban. A szoszban magaban robb a kaloria mint a teljes kecskesajtban a masik etelbol
2023. júl. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Végül is megnéztem újra az étlapot. Vajhal és tonhal steak párolt bébi répával, ceruzababbal és citrommártással jobb lenne, ugye?
2023. júl. 24. 08:09
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tonhalas a legtöbb, ha konzerv olajos hallal van.

A 3. a legkevesebb, ha nem sok szelet sajt van benne.

De mindegyik jó, könnyű, de tápláló, úgyhogy edd meg nyugodtan bármelyiket jóízűen. Ennyire ne görcsölj rá.

2023. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
a parolt bebi repas cucc jobb lenne es laktatobb. a salik közül a legutolso ami a legkevesebb kaloria. imadom a cezar salit de sajnos minden mas mint keves kalorias etel :-/
2023. júl. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, kedves kérdező, hogy egyetlen étkezés kalóriatartalma semmit nem számít egy diétában?
2023. júl. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
8as...nem ertem mar miert ne szamitana egy etkezes ami kiteszi az osszeset es igy a napi kaloria beviteledet?
2023. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem, mert nem egyetlen nap kalóriabevitelén fog múlni a fogyás sikeressége, hiszen a fogyás egy hosszútávú szisztémás folyamat, nem étkezésről étkezésre történik. Ha egyetlen étkezés nem fér bele a kalóriakeretbe, az nem okoz problémát. Ha több étkezés nem fér bele RENDSZERESEN a kalóriakeretbe, az okoz problémát és sikertelenséget.
2023. júl. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!