Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lehetséges hogy az életmódvált...

Lehetséges hogy az életmódváltás miatt érzem magam pocsékul?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete változtattam egyelőre, csak az étkezésemen kevesebb szénhidrát, és kevesebb kalória elég nagy súlyból elég sokat is fogytam "relatíve" ilyen 6-7 kg-ot viszont nem is éheztettem magam. De annyira pocsékul érzem magam lelkileg, mert nekem az evés egy "stresszlevezető" jelleggel bírt, és most nem tudom mivel tudnám a stresszt levezetni, vagy alapból ezt a szar érzést levetkőzni. Volt már valaki hasonló helyzetben?

2023. aug. 15. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hosszúhajú ***** válasza:
24%
minden függést csak függőséggel lehet kiváltani. azt kéne megfigyelned mi az ami képes nálad erre. ha megtalálod, már nem fogod szarul érezni magad ha nem eszel. torna, filmek, pláza, kisállat. ez a "mitől legyek most boldog érzés" ez ismerős, nem stresszevő vagyok, de bizony jól megkeserít lelkileg a diéta. új szokások kellenek mert ha a jól megszokottból kiveszed a kedvenced, nem marad jóformán semmi. tánc, box, festés, éneklés...bármi , úgy működik legbiztosabban hosszútávon ha találsz helyette valamit.
2023. aug. 16. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mozogni is kéne hozzá
2023. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Kóros elhízásból fogytam normál súlyra bő 3 év alatt. Az eleje rettenetesen nehéz volt, pont a hasonló problémáim miatt amikről írsz.

Én érzelmi evésből váltam nagyon durván függővé.

Bár nem koplaltam, nem éheztem, mégis rosszul éreztem magam az első hónapokban, mert édesség/ péksüti függő voltam, és elvonási tüneteim voltak.

Ez egy ilyen időszak. Ki kell várni, türelemmel lenni, időt adni magadnak és a szervezetednek.

Pár hónap, fél év múlva könnyebb lesz😊 Sok erőt, kitartást kívánok! Nehéz út ez, de megéri!

2023. aug. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3. Nem sikerült megértened a probléma lényegét. Erre nem megoldás a mozgás.
2023. aug. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!