Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalória számolás mellett ti...

Kalória számolás mellett ti mennyit és mit sportoltok, hogy sikeres legyen a fogyás?

Figyelt kérdés
Én hét 3-szer futok, 1-szer pedig bicaj. Hogyan tudnám még hatékonyabbá tenni?
2023. szept. 16. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a futás sokat dob rajta. Esetleg ha futás előtt otthon egy kicsit erősítesz, akkor ha utána elindulsz futni, akkor hamarabb beindul a zsírégetés, mivel már mozogtál előtte.
2023. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semennyit.

Biztos gyorsabb lenne, ha sportolnék is, de sajnálom rá az időt, és mindig utáltam mozogni.

2023. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem heti 2 edzes volt.

Akkor lehetne hatekonyabb ha eroedzest is csibalnal. Egyreszt a fenti kardio mozgasok egetnek energiat de csak akozben hogy csibalod. Az eroedzesek mivel megeroltetik az izmot, ezert kozben is egetnek energiat meg utolag is, meg masnap is hisz kell energia az itomnak regeneralodni.

Illetve azert is jo a kardio mellett erosito edzest beiktatni hogy ha lefogysz ne lapos legyel hanem formas. Tegyuk fel van rajtad 10 kilo felesleg. Ha lefogysz 5ot kardioval meg mindig kovernek fogod magad latni. Ha 5ot izomepitessel egyutt akkor foemasabb a test, a zsir alatti izom jobban eloszlatja es meg leszel elegedve az alakoddal

2023. szept. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Heti 3x csinálom az alábbit futópadon: 5 perc 5 km/h vízszintesen, 30 perc 5 km/h 12 fokos emelkedőn, 5 perc levezető séta. Nekem nagyom bevált, imádom.

Szeretnék majd súlyzózni, de sérvem van... majd ha a műtétből felépülök, hozzácsatolom a gyalogláshoz.

2023. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eddig heti 2 óra spinning és 1 személyi edzés. Ezeket kicsit meguntam és most heti 1 spinning és 2 aerobic
2023. szept. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Heti 10 órát sportolok. (5x2 óra) hetente. Futni utálok, úgyhogy ebben sajnos nem tudok segíteni. Soha nem futkosnék önszántamból.
2023. szept. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!