Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy lehet ilyen vékony, ha...

Hogy lehet ilyen vékony, ha ennyit eszik? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy nő a Tik Tok-on, cukorbeteg, egyáltalán nem edz, benzinkúton dolgozik, de múltkor láttam, hogy ő hajnali 4-kor megevett fél csomag cukormentes kekszet. A vacsorája 5 db teljes kiőrlésű kenyér volt, 4 medvesajttal, plusz túró rudi, egy tejsüti(természetesen cukormentes, mert nem eszik cukrot). Na mindegy alapjában véve nem szokott érdekelni, ki mit eszik, csak nem értem hogy én meg itt vagyok 22 évesen, nincs semmilyen betegségem, de kicsit elengedtem magam pár hónappal ezelőtt, és rámjött 10 kg, alig bírtam lefogyni. Szóval ezért érdekel, hogy ő mitől ilyen vékony, mert a cukorbetegek állítólag hajlamossabbak a hízásra.

2023. okt. 10. 13:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%

Dietetikussal összeállított, kaloriabazisban számolt etrendtől nem tudtam hízni a megfelelő ütemben


De ez már rég volt, szülés után beállt a súlyom.179 cm hez az 52 kg nagyon nagyon kevés volt!! 54 kg voltam a hízó kúra végén és azonnal lement ahogy nem tartottam az erőltetett evést


Most szülés után 4 évvel 62 kgvagyok, vékony de nem sovány. Most ezt tartom, pedig nem figyelek az evésre

2023. okt. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
71%

Mondjuk nem csoda: fél cs. keksz meg 5 db kenyér az lószr... Ennyitől egy értelmes ember éhen hal.


Ez konkrétan éheztetés.

2023. okt. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%
Ha Neked ez a (saccperkábé) 1100 kcal soknak tunik, el sem akarom kepzelni hogy mit es mennyit ettel amikor “dietaztal” .
2023. okt. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Hát de gondolom ebédel is meg ilyenek. Amúgy én 1500-at ettem, de mégegyszer nem csinálnám végig. Megfogadtam, ha valaha is szedek magamra(remélem nem fogok), akkor szépen elmegyek zsírleszívásra.
2023. okt. 10. 19:41
 15/20 anonim ***** válasza:
82%

"Hát de gondolom ebédel is meg ilyenek"

Nem érted, hogy ez csak egy tiktok videó? Ebből nem lett következtetni több hét kalóriabevitelére.

2023. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
52%

10


Azért nem ebből áll ám a fogyás/hízás téma, ez azért több összetevős dolog.


Például rengeteg múlik az anyagcserén is. Van akinek gyors, van akinek tetű lassú.


Rengetegen meghíznak a dohányzás abbahagyása után, azok is, akik pontosan ugyanannyit esznek mint előtte, tehát nem változtatnak sem az az étel mennyiségén sem a minőségén. Ennek az a triviális oka van, hogy a dohányzás gyorsítja az anyagcserét, amikor pedig valaki leteszi, akkor belassul.


Ahhoz, hogy egy olyan mint a 9-es válaszoló felszedjen 5 kilót, rengeteg meló és nem is feltétlen egészséges hosszú távon. Nekem hozhatsz minden nap 1 tábla csokit, mert nem fog történni semmi, más meg ránéz 1 tábla Milkára, aztán fel is szaladt neki 2 kg.

2023. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Laylah ***** válasza:
0%
7., nem jön ki a matek, már csak az 5 szelet 200 kcal-os kenyér is 1000 kalória, ahogy látom, te csak egy szelettel számoltál. Nálam az általad leírtak összege 1786.
2023. okt. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Amit felraknak a TikTokra eleve nem kell elhinni. Több ilyen zabálós csatorna is van a YouTube-on, az egyik srác, aki csinálja egy kifejezetten vékony alkatú férfi. Nem létezik, hogy nem hányja ki a zabálás után az összrs kaját, különben rosszul is lenne meg el is hízna. Persze ezt nem vállalja fel. Tehát nem tudható az ilyen emberekről, hogy valójában mennyi kalóriát is visznek be az evéssel, mert nagyon esélyes, hogy hazudnak.
2023. okt. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szia. Ki a tiktokos lány?
2023. okt. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Szia. Piercinges Shakira néven van fent, és mindennap felteszi, hogy mit eszik, ezért gondolom valósnak, és ahhoz képest, tényleg vékony.
2023. okt. 15. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!