Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 27 napja kezdtem el úgy...

27 napja kezdtem el úgy fogyózni,hogy számolom a kalóriákat. Az első 3 nap pokoli volt. De mostanában már 1000 kalóriát is nehezen tudok megenni.Nem érzek éhséget.Normális ez?

Figyelt kérdés
8 kilót fogytam már eddig

jan. 6. 21:21
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
115.5-ről indultam,most 107 vagyok
jan. 6. 21:23
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális. A tested brutálisan éhezik, hiába nem érzed magad éhesnek. Sajnos saját tapasztalat hogy ennek meglesz a böjtje. Nekem az rn 1200 kalorias etrendem itan 3.5 evvel is vannak olyan kovetkezmenyei amivel kuzdok.

Surgosen allj vissza egy egeszseges kaloriara. Számold ki a BMR értéked. Pl a gymbeam bmr számlálója nagyon jó. Soha!!!! ne egyél kevesebbet mint a bmr értéked. A tested éhezik akkor is ha nem szól.

Én 155 centisen amikor 80 kilo voltam akkor fogytam viszonylag gyorsan 1700 kalóriával. Szóval kb most 1900-2000 kalória kozott kellene enned.

Kb ket hetig ne allj merlegre es vidd fel a kaloriadat a bmr szintre. Minimum annyira de inkabb 100-200 kaloriaval tobbre. Utana folytasd azon es fogyni fogsz. Minden 8-10 kilo leadasa utan szamold ujra a bmr erteked. Es hajrá.

Voltam a te cipodben. Nem lehetetlen de onnan hogy elhatarozas es kaloriaszamitas kifejezetten konnyu. Irhatsz privatot ha vannak meg kerdeseid.

De tenyleg ezt a nagy koplalast hagyd abba mert nagy baj lesz

jan. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagy baj. Kicsit tul tudomanyos de leirja a lenyeget

[link]

jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
74%
Mivel elég nagy súlyról indultál, és ennek a fogyásnak jobreate csak víz és salakanyag, ezért ez a súlyvesztés nem annyira drámai. Sok, de még lehet normális így a legelején. Viszont az hogy 1000 Kcal-alig tudsz megenni, az nagy gáz. Őszintén szólva nem is igazán hiszem el, ne haragudj... Nyilván van aki addig koplaltatja magát míg már nem tud rendesen enni (anorexia), de az sokkal sokkal több idő míg kialakul, nem néhány hét.
jan. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%
27 nap alatt 8 kg? Hát gratulálok! 😂🙄 Miért nem tájékozódsz a témában? Keress rá az egészséges életmódváltásra!
jan. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

A fogyas uteme tul gyors, a tested éhezik, az étkezésed 99 százalék hogy tápanyaghiányos ilyen kevés kalóroából.

Ha meg az egeszseged nem gyoz meg akkor majd meglatod hogy ilyen gyors fogyassal milyen csunyan fog logni a borod. Ilyen keves ido alatt nem tud visszahuzodni, alkalmazkodni

jan. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Hát miért hazudnék? :)))

Van ez a Kalóriabázis nevű alkalmazás,azt használom

Tegnapi napom:

1 Tonhalkonzerv(zöldséges)

5dkg szalámi

1 tányér gombaleves

1 vajaskenyér

15 dkg naspolya

2drb Negro

Ez így 980 kalória,az alkalmazás szerint.

Azért kértem tanácsot, mert ilyen étkezés melett feltünt hogy nem vagyok éhes. Nem értem miért!

Máskor ennyit képes voltam megenni egyszeri alkalommal.

Nem szeretném ha az egészségem rovására válna,ezért érdeklődöm!

jan. 7. 10:30
 8/28 anonim ***** válasza:
Sajnos ugyanabban a cipőben járok, mint a kérdező, azzal :/ kevés kalória és ch mellett viszont sok a fehérje és a zsír. Ez azért jobb egy fokkal?
jan. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%

Fogyáshoz inkább a böjtölést és a szénhidrátok/cukor/édességek kerülését ajánlanám.


www.youtube.com/results?search_query=counting+calories+is+stupid


Lehetsz jóllakott, számolgatás nélkül és fogyhat a zsír. Annyi kell csak ehhez, hogy a tested a zsírból kényszerüljön energiát nyerni. Amíg van cukor (szénhidrát), addig abból próbál.

jan. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
10%

Akármennyi kalóriát megehetsz zöldségből, húsból, nem lesz belőle zsír. A cukorból lesz a zsír.


Nem kell koplalni a fogyáshoz!

jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!