Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 10 kg fogyás lehetséges...

10 kg fogyás lehetséges kalóriaszámlálással? Futni fogok még meg itthoni edzéseket videóra.

Figyelt kérdés
176 cm 74 kg vagyok.(21/N) Június végére sikerülhet? Kenyeret próbálom kiiktatni az étrendemből, 3 és fél hete egész jól tartom eddig.
jan. 25. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Bármennyit lehet fogyni kalóriaszámlálással. A havi javasolt ütem kb. 2 kg, így a strandszezon kezdetére nagyjából össze is jöhet a 10 kg mínusz. A kenyeret nem feltétlenül kell kiiktatni.
jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"10 kg fogyás lehetséges kalóriaszámlálással?"

Fogyni egyedül a kalóriadeficittől lehetséges, amelynek eléréséhez és fenntartásához a kalóriaszámolás a legcélszerűbb módszer, június végére pedig bőven reális 10 kiló leadása.

"Kenyeret próbálom kiiktatni az étrendemből"

Miért?

jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, júniusig pont kényelmes leadni a 10 kilót.

Kenyeret nem kell kiiktatni, de tk kenyeret érdemes enni.

jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kihagyni a kenyeret, csak olyat egyél ami teljes kiőrlésű. Annak jobb a tápértéke.


Nem, hogy kalóriaszámítással lehetséges-e, hanem csak azzal lehet! Minden más hülyeség. Az edzésnek van zsírégető hatása, de végső soron edzés is hiábavaló, ha kalóriába többet viszel be.



Van a szervezettednek egy kalóriaszükséglete ami akkor is kell, ha te csak fekszel. Ha kevesebbet viszel be tartósan akkor a meglévő raktárjaid használja a szervezet, ha többet viszel be, akkor pedig elraktározza. (Előbbi fogyáshoz, még utóbbi pedig hízáshoz vezet.)


Egyébként annyi az egész titka, hogy tudatosan kell táplálkozni.


Amit érdemes tényleg elhagyni az a felesleges kalóriabevitel a cukros üdítőkből.

jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Előttem leírták. Lehetséges. Az idő is tartható. Egészséges ütemű fogyás lehet. Futás szuper kiegészítés.

Kenyeret lehet enni, főleg ha szereted és jólesik. A teljes kiőrlésű előnyösebb mert tovább jollakat. Vagy akár fehéret is ha az okozza a bodlogságot. A mértékre kell figyelni (a kalóriák miatt fogsz is) és hogy legyen mellette zöldség.

(30+ kilot fogytam minden másnap kenyér reggelivel)

jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!