Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalóriaszámlálás vagy több edzés?

Kalóriaszámlálás vagy több edzés?

Figyelt kérdés

79 kg-ról kezdve kezdtem el kalóriát számolni és edzeni.

11 kg-ot szerettem volna leadni, és eljutottam odáig hogy már csak 4.5 kg van hátra.

1500 kcal/ nap mellett figyelek az eloszlasra is, sok fehérjét eszem és nézem, hogy a testzsír %-om csökkenjen és ne az izmom.


A kérdésem arra irányul, hogy hogyan tovább? 4 kg van hátra, de ez már nagyon csak a csípőmre és fenekemre korlátozódik, szóval a felső testem, vegtagjaim sztem már vékonyak és mivel tudom, hogy helyi fogyás nincs, félek hogy ha marad a jelenlegi 1500 kcal, akkor mindenhonnan fogyok tovább és az már nem lesz szép.

Nem szeretnék csak vékonyka lenni, nem vágyok kimondottan izmos testre, de feszesre igen.


Érdemes tovább vinnem ezt a kalória deficitet amíg elérem a kívánt súlyt vagy inkább álljak át megtartásra és edzek többet azokra a területekre, hogy átformálódjanak?

Jelenleg heti 2-3 súlyzós edzést csinálok, kimondottan kezdőknek valót.


Köszi, ha valaki segít, kimondott edzés javaslatokat is szívesen fogadok, itthon tornázok.



2023. júl. 20. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind a kettő. Pici zsírt még le szeretnél adni de iznot is szeretnél építeni. Nekem ez a logikus
2023. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindent jól csinálsz. A 2-3 súlyzós edzés pont ideális formálódni, a deficit pedig fog segíteni abban hogy a zsírból menjen le még pici lassan de biztosan.
2023. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mozgás.
2023. júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 joereal ***** válasza:
Szerintem is mind a kettő.
2023. júl. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!