Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ennyitől ugye nem tudtam hízni?

Ennyitől ugye nem tudtam hízni?

Figyelt kérdés
Alapjában véve egészségesen étkeztem, viszont a mai nap súlyos falásirohamom volt(meg fog jönni), és körülbelül 5000 kalóriát ettem, nem vagyok kövér 66 kg vagyok, és azt is tudom, hogy 1 kg zsír felszedéséhez kb 7000 kalóriát kell megenni, viszont aggódom, hogy most emiatt nem e híztam vagy fél kg-ot. Tudom hogy fél kg nem sok, viszont nekem ez a 66 kg annyira tökéletes, hogy nem akarok egy dekával se több vagy kevesebb lenni.

márc. 2. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig 1 deka biztosan felment.
márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az 5000-ből kb 2000-et el is használtál a nap folyamán, nem lesz gond.
márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen nap alatt nem lehet hízni. A hízás (akárcsak a fogyás) hetek/hónapok távlatában értelmezhető.
márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, holnaptól visszaállok a normális étkezésre(egy nap kb 2000 kalóriát eszem), viszont holnap csak 1400-at fogok enni, meg szerintem még hétfőn meg kedden is.
márc. 2. 20:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben azon aggódnék, hogy nem kezeled helyén lelkileg a kilengést. A falásroham bűntudattal körítve mindig valamiféle pszichés probléma. Nézz utána és rakd rendbe.
márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 teljes mértékben igazad van, étkezési zavarom van, viszont most jelenleg annyi minden összejött az életemben, hogy nem tudok ezzel foglalkozni. Majd pszichológushoz akarok ezzel menni, csak először más problémát kell megoldanom.
márc. 2. 21:24
 7/11 anonim ***** válasza:
10%
Mi az a más probléma?
márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Szia! Semmi bajod nem lesz ha egy nap sokat ettél, nem fogsz meghízni egy pillanat alatt
márc. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mindenképp vissza akarod fogni magad az elkövetkezendő napokban, ne ilyen drasztikusan tedd. Ahelyett, hogy csak 1400 kalóriát ennél holnap, csökkentsd pl a kövezkető 5 napon 100-200 kalóriával a napi beviteled. Ha amúgy is étkezési zavarral küzdesz, egy ilyen megvonás magadtól, akár csak egy napig is, megint könnyen falásrohamhoz vezethet. Ha teheted, az elkövezkezendő napokban ne is állj a mérlegre, mert nyílván nagyobb szamát fog mutatni másnap+ ha meg fog jönni akkor még vizet is raktároz a szervezeted.
márc. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz ötlet megpróbálni 1400-zal kompenzálni, mert könnyen újabb falásrohamhoz vezet. Ha feltétlenül az kell a lelkednek, hogy kompenzálj, sokkal több napra oszd szét, ahogy a #9-es válaszoló javasolta.


A súlyodban valóban várható egy kiugrás, én is azt javaslom, hogy 5 napig ne mérd magad. A beleidben levő kaja súlya, a feltöltődött szénhidrátraktárak által megkötött víz, ezek több kilót jelentenek de pár nap alatt magától le fog menni.

márc. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!