Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek ma sokat ettem?

Szerintetek ma sokat ettem?

Figyelt kérdés
Nem számoltam a kalóriákat ma, de megettem 3 nagyobb müzlistálnyi zellerkrémlevest (liszt nélkül), egy nagyobb almát, két banánt, kb 300g házi kefírt, meg három Cerbona müzlit. Ez soknak minősül? Kicsit lelkiismeretfurdalásom van.

márc. 10. 17:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
173cm 25éves 69 kilós lány vagyok
márc. 10. 17:53
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Ez kifejezetten kevés, szerintem simán 1000 kcal alatt vagy, egyél még valamit.
márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire szorongsz, akkor miért nem számolod ki hozzávetőlegesen, hogy nagyjából hány kalóriát ehettél meg? Ránézésre 1200 kalóriánál nagyobb értékről nem igazán beszélhetünk, az meg nyilván nem sok. Lelkiismeret furdalásod pedig ne legyen, mert az egyenes út a pszichés étkezési zavarokig. Egyetlen napon semmi nem múlik. A diétát célszerű heti távlatban nézni, nem napi mikroegységben.
márc. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Ez kb koplalás, alig van benne valami kalória (max. 500), hasznos tápanyag meg egyáltalán nincs.
márc. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

"173cm 25éves 69 kilós lány"

Az adatok alapján jó eséllyel amúgy sem szorulsz fogyásra, inkább edzésre, formásodásra.

márc. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#3 ma trehány voltam és nem számoltam. Étkezési zavarom meg már most is van, megettem egy zacskó popcornt, amibe vagy 450 kcal volt, és meghánytattam magam egyből miután megettem.. elég sokat fogytam, 15 kilót, nem akarok visszahízni!:(
márc. 10. 18:04
 7/14 A kérdező kommentje:
#5 Edzeni pedig járok keményen
márc. 10. 18:05
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kezelőorvoshoz is járni kéne ugyanolyan keményen, a bulimia ugyanis nem játék.
márc. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen tudom, járok oda is..
márc. 10. 18:15
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

Alig ettél konkrétan valamit, főleg hogy kapásból a levesben alig van kalória, az a 300g kefír is jó indulottal olyan 200 kalória lehet.


Inkább csinálj valami normális főtt ételt vacsorára, mert ha így folytatod 0 izom marad rajtad és hiába fogysz le, szörnyen fogsz kinézni.

márc. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!