Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért van ez? Lent

Miért van ez? Lent

Figyelt kérdés

Elkezdtem életmódot váltani , sikerült fogynom 2-3 kilót, de ami történik nem tudom hova tenni.

Tehát a lényeg hogy 64-ről indultam, és 61-re lementem ( a tizedek meg ingadoztak 1-8ig). Múlt héten pl este mértem meg magam akkor voltam 60.6 is, reggelre meg 60.4 .


Na most meg 62,5 vagyok. Úgy hogy ma ettem reggelire 2 tk kenyeret , 4szelet csirkemell sonkát , egy paradicsomot és egy kígyóubi negyedét. Ebédre ettem egy kistányér húsleveset , másodiknak meg ettem hagymáskrumplipürét és tőkehalfilét borsmártással. ( a második nagyobb adag volt) illetve ittam egy sima presso kávét. Majd ilyen 3h körül ettem egy rafaello golyót.


Akkora a hasam mint egy 30 hetes terhesnek kb. Eddig egész végig tök jól ment ez a fogyósdi ( ahogy mondtam 61. valamennyi voltam este , ami tényleg jó magamhoz képest) .

Ez most kicsit elvette a kedvem az egésztől, de nem fogom feladni, kell a summer body. Egyébként 16 éves vagyok és lány



márc. 17. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne mondjuk, ha nem méregetnéd magad minden másnap? Komolyan kérdem, semmi értelme.
márc. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha mensi előtt vagy, akkor simán van ennyi ingadozás. Majd utána mérd magad újra.
márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen

A súly ingadozik. És nem attól függ hogy aznal vagy előtte nap mit ettél. Ha 3 napig kontrollálatlanul zabalnal lb egy hettel kesobb latszana meg ha felszednel barmennyit.

márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A fiatal korodra való tekintettel válaszolok normálisan.

Alapszabály, hogy mindig ugyanabban az időben mérünk. Vagy reggel, vagy este. Ha pl reggel 7-kir méred magad, akkor mindig kb akkor mérd. És a mérleg mindig ugyanazon a helyen álljon, ne rakosgasd. De nem is kell mindennap mérlegelni.

Nem írtad hány kg vagy és milyen magas. A kaja amit írtál ez így nem sokat mond. Kalóriát kell számolni. Ki kell számold, hogy mennyi a kcal ígényed és ahhoz belőni azt, hogy fogyáshoz mennyi kcal-ra van szükséged. Használd a Kalóriabázis appot. Jaa és vefyél egy kis konyhai mérleget, amin mindent mérni tudsz grammra amit megeszel.

Ezzel pedig ki tudod számolni mennyi kcal-ra van szükséged.

[link]

márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális ez az ingadozás, ne szegje kedved. :)

Én 60-ról indultam, 52 a cél. Pár napja már 53 voltam, most meg megint 54, de nem aggódom miatta, mert mire ide jutottam már tudom, hogy ez az 54 is csak pár nap lesz, max egy hét múlva megint 53, majd néhány nap alatt lekúszik 52-re. Ami majd hirtelen megint 53 lesz pár napra, majd megint 52, és onnan lemenne hirtelen 51-re, de azt már nem akarom. Az egész fogyásomat ez a ciklikusság jellemezte, olyan két kilónként. Igen, kicsit bosszantó tud lenni, főleg az elején, de teljesen normális. :)

márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én havi egy alkalommal mérem magam és ezzel átlagot vonok az előző hónap eredményével. Így mindig releváns az eredmény.

Igen, türelem kell hozzá, meg úgy tűnik, lassú folyamat, de ha az egész életedet nézed távlatból, évi 12 mérés nem is olyan ritka alkalom.

Amikor naponta mértem magam, én is gyogyós lettem attól, hogy 3-4 kiló differencia is volt 24 óra alatt. De most így tök jó nekem. Esetleg próbáld ki.

márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Ne mérd magad állandóan. Kulázol egy embereset, lemegy másfél kiló.
márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!