Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mièrt nem hízok, ha többet eszek?

Mièrt nem hízok, ha többet eszek?

Figyelt kérdés
Egy kicsit fel szeretnèk szedni, de sehogy nem jön össze. 183 cm 82 kg (ffi) vagyok. Csak ma 5000 kalória körül ettem (mondjuk most mèg èhès vagyok úgyhogy eszek) ès egyszerűen nem jön fel súly.... Valami tanács, vagy kiokosítás?
2022. dec. 5. 20:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Jah ès mondjuk úgy hogy sokat megyek, âtlagba napi 22 km-t sètálok (telefon szerint hètköznap) majd aznap este (egy hèten 3-5 nap) futok kb 6-8 km-t hètvègègèn kevès a sèta, de 20-24 km/nap futás (de csak hètvègèn....
2022. dec. 5. 20:10
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Egyetlen napi kalóriabeviteled nem reprezentálja a többi napodat. Mióta vagy kalóriatöbbletben? Mennyi a napi kalóriafogyasztásod? Plusz fizikailag kimagaslóan aktív vagy, te valószínűleg nagyon sok kalóriát égetsz el a mozgás által.
2022. dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Most oké, hogy 5 ezer kalóriát ettél, ami elég sok, viszont tényleg nem csak egy nap a lényeg, hanem hogy a többi napon mennyit eszel. Sokat mozogsz, az a napi 22 km séta épp elég lehet ahhoz, hogy megakadályozza a hízást.
2022. dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Egyél még többet, ennyire egyszerű. Ha kajából már nem esik jól akkor igyál meg 1 liter gyümölcslevet, azzal lazán beviszel 400-450 kalóriát. Vagy vegyél tömegnevelő tápkieget.
2022. dec. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10%
Egyébként minek akarsz hízni? 183 cm mellé 82 kiló az ideális, sőt valószínűleg van rajtad 4-5 kg felesleg, hülyeség hízni.
2022. dec. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
2#ez nálam az átlag, nem 1 napi kajálàstól fogok hízni x kg-ot, ezzel tiztában vagyok...
2022. dec. 6. 05:10
 7/16 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy hètköznap 1000 kalória kb a sèta... A futâssal nem tudom menyit ègetek, azt nem írja ki. Általában van egy reggelim, 2 ebèd, az 1 ső leves második, a 2. Ebèd az főètel, legtöbbször hal, köret rizs vagy krumpli, egy desszert, ebből a kajából du-6 fele eszek mèg egyszer, este is szoktam enni, ha más nem gyümölcsöt....
2022. dec. 6. 05:17
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele sajnos... csak nálam az van, hogy fogytam sokat, és hiába volt sikeres a fogyókúra, borzalmasan nézek ki, és egyáltalán nem tetszik az eredmény. Undorító. Viszont hónapok óta hiába eszek normálisan, normális ételeket, nem jön fel rám egyetlen nyamvadt kiló sem... Pedig az edzést is abbahagytam, attól amúgy is hányingerem volt, gyűlöltem. Lehet így maradok... passz...
2022. dec. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%

8#

Nem fogsz jobban kinézni, és ez amiatt van, mert abbahagytad sz edzést.

Kezdd el újra, egyél többet és jönni fog az eredmény.

2022. dec. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
Genetika. Akik a hízékonyságuk ellen harcolnak, összetennék a 2 kezüket, hogy napi 5000kcal mellett sem híznak, inkább örülj neki. Szerencsés vagy.
2022. dec. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!