Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 3 kg fogyás ilyen sokat számít?

3 kg fogyás ilyen sokat számít?

Figyelt kérdés
Rendeltem pár nadrágot, amik kissé szűkek voltak rám, tehát összeértek, de nem voltak kényelmesek, mert szorítottak, de direkt nem küldtem őket vissza, mert éppen diétázom. 4 hét alatt fogytam 3 kg-ot, most viszont pont jók, sőt tökéletesek, nem gondoltam volna, hogy 3 kg ennyit számít.

márc. 23. 04:50
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Hú..jé tényleg, erre csak most jöttél rá? 👏🤦


És most erre a kérdésre milyen választ vársz? Igen, ha több a súlyod, mint kéne, és emiatt szorít a nadrág, ha leadsz pár kg-t, akkor már nem fog szorítani a nadrág. Ilyen egyszerű .

márc. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Igen, ennyit számít. Függ attól is, mennyi plusz van rajtad.
márc. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
De lehet, hogy nem is csak a fogyás. Azon is múlhat, hogy épp egy kicsit fel vagy-e puffadva.
márc. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Én 8 kiló fogyással 2 teljes nadrágméretet csökkentem, 38-ról 34-re (női méretezés).
márc. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
89%
Attól is függ hogy hány kilóról indultál. Más hatása van ha 85kg-ról mentél le 82-re,vagy ha 55-ről 52-re.
márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!