Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Több hónapja diétázom, sokat...

Több hónapja diétázom, sokat biciklizem stb. 3 hónap alatt 2-3 kilót fogytam de az elvárt legalább 25 kg lenne. solevita és pölöskeivel felöntött csapvizet fogyasztok, de abból sokat. miattuk nem fogyok?

Figyelt kérdés
kezdek gyanakodni h mégsem nulla kalóriásak ezek a szörpök? ?

#szörp #Pölöskei #Solevita #nulla kalória
ápr. 4. 05:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

A 25 kilót remélem minimum egy év alatt várod el, nem a 3 hónap alatt. :)

A szörpökről nem tudok nyilatkozni mert nem tudom konkrétan mely termékekre gondolsz, de ha gyanús, próbáld meg nélkülük. Amúgy nem hallottam még nulla kalóriás szörpről, fura.

ápr. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Ha nagyon változást szeretnél akkor csak vizet igyál, és mondjuk hétvégente 1-2x igyál meg egy üdítőt hogy azért ne őrülj meg.
ápr. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
a szörpök édesítőszerrel vannak készítve ez köztudott. rajtuk valami pár kalória van feltüntetve, az is 10 alatti szám, felvegyítve vízzel nekem értelmezhetetlen hogy akkor mire is vonatkozik az a 100 ml. a pölöskei vagy a solevita vagy a társaik. valami nem stimmel mégsem, mert bár nem 3 hónap alatt akartam leadni nyilván a 25 kilót, de azért 1 kg fogyás sport s feljegyzett étkezés mellett az gyanús. főleg h a 2 l folyadékot ezekkel a bolti szörpökkel felvegyített csapvízzel viszem be. mi a keservest lehet mást inni? nem teázhatok, ennyi teát nem bírnék meginni. vizet magában undorító. szörnyű ez az egész. de a legnagyobb baj h úgy néz ki kamu ez a energiamentes vagy csak pár kalóriás szörp meséje.
ápr. 4. 07:28
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én most rákerestem a Pölöskei zéróra is 27 Kcal-t ír. Még az sem annyira sok mondjuk, szóval lehet hogy valami mást is elszámolsz?

Én simán csapvizet iszom, mindig is azt ittam, szerintem nem undorító. Idd azt, vagy ásványvizet, majd hozzászoksz. A havi egy kg tényleg kevés kicsit.

ápr. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem fogysz, mert a kalóriakereteden felül eszel.
ápr. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%

Bicikli helyett kocognék.

Én mikor 93 kg voltam egy elég erős edzést csináltam.

Kóla az kilőve.

Ásványvíz szénsavmentes. Étrend maradt.

Tehát kB 3 km kocogás a teremig, ott edzettem megvolt melyik nap mire. Pl hétfőn kár, hát, csütörtökön has, láb.

Hazafelé is kocogtam.

Így ment le 4 hónap alatt 19 kiló. Először ugye átmenet a zsír izomba ez látványos volt azóta csak kevesebbet eszem és néha sétälok picit most 70kg vagyok és tartom.

Hasra kéne eddzenem de nem vészes.

34 ffi vagyok

ápr. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6, Olyan nincs hogy a zsír átmegy izomba. Amúgy jól csináltad, gratula. :)

Én bringáztam a fogyáshoz és remekül működött. Kicsit több időt kell rászánni, de a bringa legalább élvezetes, legalábbis nekem. :)

ápr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Karom lábam izmosabb lett.

Azóta elolvadt az izom.

Akkor nem tudom igazából nem figyeltem semmi bevitelt meg ilyesmi. Csak a cukros dolgokat kiiktattam, kivéve kávé abba nekem 2 kiskanál cukor kell!

Nekem nincs bringám.

Kardio a lényeg szerintem.

ápr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg tul sokat eszel igy is es azert nem fogysz
ápr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azért a kérdezőnek nem ajánlanám instant a futást. Gondolom, nagy túlsúlya van, és azt is gondolom, hogy tisztában van vele, hogy akkor inkább futás helyett kerékpározzon az ízületei kímélése érdekében.


Viszont a havi 1 kg tényleg kevésnek tűnik. Kérdező, írsz tényleg mindent becsületesen? Ha igen, mennyi kalóriát viszel be? Mekkora vagy? Ha nagyon megmagyaráhatatlan a fogyás lassúsága (vagy azt se igazán érted, hogy híztál meg ennyire), akkor voltál orvosnál kivizsgáltatni magad?


Írod, hogy sokat kerékpározol, de konkrétan mennyit? Én azt vettem észre magamon, hogy ha eszem rendesen, akkor hízok, ha meg éhezem, akkor nem fogyok. Viszont a sok mozgás segít. Van valahol egy pont, amit ha elérek mozgásban, akkor drasztikusan mennek le a kilók, viszont ha nem érem el ezt a pontot, akkor jó esetben stagnálok, rossz esetben meg hízok. Nálam valahogy az étkezés szabályzása nem eredményes. Ezt nem tudom, hogy miért van így, az se biztos, hogy nálad is így van, de te is próbálkozhatsz a mozgás növelésével.


(Van egy sportórám, ami nagyon hülyén becsüli az elégetett kalóriát. Egy laza napra is ír 3000-et. Viszont konzekvensen becsüli túl mindig, ha például egy nap elmegyek futni, plusz két órát pingpongozok, akkor már 5000-et mutat. Na egy olyan 4000-es értéknél már fogyok, azalatt soha.)

ápr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!