Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tényleg lehet egy hónap alatt...

Tényleg lehet egy hónap alatt 13 kg-ot fogyni?

Figyelt kérdés
A szomszéd ennyit fogyott.

2023. okt. 9. 00:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
17%

Én egyszer abbahagytam a húsevést és 2 hónap alatt fogytam 8 kilót. Azt nem tudom, hogy ebből mennyi volt az izom, a csökkent fehérjebevitel miatt.


Én ezt csak nagyon kemény szénhidrátmegvonással tudom elképzelni. Szerintem nem egészséges ilyen gyorsan ennyit fogyni.

2023. okt. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Persze, hogy lehetséges. Több verzió is van rá.

Pl. ahogy az első kommentelő említette, a szénhidrátmegvonással. Emiatt ugye az első időszakban rengeteg víz is távozik belőled, ami sokat dob a fogyáshoz. Önmagad csapod be vele, de lényegében 13kg mínuszt is mutathat a mérleg.


Ezen kívül a szokásos dolgok, minthogy magas testsúlyból is nagyon könnyű 13kg-ot fogyni.

Illetve ez lényegében 100e mínusz kalória. Ha minimálisra csökkented a bevitt kcal-t, emellett sokat sportolsz, nem egy elérhetetlen kategória. (Megéri? Nem)

2023. okt. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Én 165kg voltam, csak azzal ha visszavettem a szénhidrátból és a sóból, akkor kipisiltem 1hét alatt 11kg-ot.
2023. okt. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Normális körülmények közt nem. Kivéve ha végig éheztette magát, vagy direkt hánytatta magát. Maximim 1 hét alatt max 2 kg-ot, 4 hét alatt pedig maximum 7-8 kg-ot. De 13 kg-ot normális körülmények között nem lehet le fogyni. Akkor már éheztetve van. Vagy esetleg egyéb más emésztési zavarral küzdő egyénről van szó. Amivel azonnal orvosos kell fordulni. Ugyanis 1 hónap alatt 10 kg vagy 10 kg felletti súlyveszteség az már komoly egészségügyi problémákat vet fel.
2023. okt. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 130 kilóból az első hónapban 8 kilót fogytam.

Kalóriaszámlálós diéta és napi 40 perc tempós séta. Mindent ettem, de 1400 kalóriát.

Tudom és tudtam is, hogy ennek jelentős része csak víz meg béltartalom, de így is látszott rajtam, hogy fogytam, és ANNYIRA boldog voltam, mert akkor már kb 30 éve kövér voltam, túl több sikertelen "fogyókúrán", és nem hittem el, hogy valaha nekem is sikerülhet.

Ez az első hónap hitette el velem, hogy igen, lehetséges.

Aztán le is ment majdnem 50 kiló.

2023. okt. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%
Exem azt mondta 3 héttel a szakítás után, hogy 80 kiló volt és most 69 (177 cm). Ezek szerint lehetséges :D
2023. okt. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem. Kivéve, ha valaki durván éhezik. Vagy ha nagyon magas a kiinduló súly. Illetve betegség miatt is lehet.
2023. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
83-ról fogyott 70-re. Lehet vesztett izmot is, de mindenesetre jól néz ki.
2023. okt. 9. 13:09
 9/13 A kérdező kommentje:
És állítólag koplalt.
2023. okt. 9. 13:09
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet. Hazudott.

Max 250 kilobol lehetne.

Ennyi ido alatt se tud a test fizikailag ennyi zsirt meg izmot lebontani

2023. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!