Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szénhidrát vagy kalóriacsökken...

Szénhidrát vagy kalóriacsökkentéssel fogok jobban fogyni?

Figyelt kérdés
az április májust kicsit keményebben meg szeretném húzni, és egy szigorúbb diétát tartani. 20 éves vagyok, 180 cm magas és 93 kg. kb 20%-os testzsírral. szerintem 8-9 kg elég látványos lenne. kb 90%-ban rizsből, csirkemellből, zabpehelyből állna meg napi 1-2 gyümölcsből az étrend, és annyi hogy a csirkemellet úgy készíteném el, hogy hozzáadnék egy babkonzervet vagy valamit, mert a sima natúr csirkemell ehetetlen hosszútávon nekem. 1500 kcal, 180g szénhidrát, és 130g fehérje 20g zír, így jönnének ki a makrók. a kcal az jó szerintem, az erőm nem menne el teljesen, de intenzíven fogynék ennyitől szerintem. de a 180g ch nem sok? 60g zab,1 banán, 125g rizs, és 1 vörösbab könzerv, ennyiből állna a napi ch bevitel. ez adagra nem valami sok, de 180g ch egy szigorú diétában nem is olyan kevés. szerinetetek vigyem lejjebb a szénhidrátot? vagy ennyivel is tud lemenni víz?
ápr. 5. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Ezt az egészet fajt elolvasni. Total nem vagy képbe
ápr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Ez egyenesen fajt olvasni
ápr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
A kalóriát csökkentsd, ne célzottan a szénhidrátot.
ápr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

1. Nem.20% a tzs mert akkor ki lennel Gyurva is tudnad mi mi fán terem

2. 2 honap alatt ne akarj kozel 10kgt leadni azt nemtom vagod e hogy akkor kb 10-12% lenne utana a tzs ha 20on lenne most ami eleg szalkas lenne es aztnem ilyen gyorsan adnank le mert izom is le megy

3. Sokkal tobb zöldséget is kell fogyasztani nem csak hust zabot meg változatosabban étkezni sok folyadekot fogyasztani.

4. 1500kaloriaval olyan faradt leszel idovdl tested is csökkenteni fogja a kalória szuksegletet mert ilyen nagy deficitbe vagy amit ugy csinal majd hogy tested nem.fog megfelelően mukodni utana pedig könnyebben fogsz hízni mert ugye lement a kaloria szükségleted es nehezebben fogyni, itt komoly mozgast is fent kell tartani hogy a tested megfelelően működjön es ne izmot bontson.

5. Ch-tol mitol felsz? Bant teged a ch???

Ch adja neked az energiat kaloria 60%a nyugodtan lehet, kalória deficittel fogsz fogyni nem szenhidrst megvonastol.

6. Minek akarsz egyből ilyen szigorú dietat ha vélhetően meg nem is dietaztal

Csak abba fogod hagyni.

7. Ugy megy.le rolad a viz elso hetbe ahogy kell 1500-2000kaloria deficittel ember vagy mit.olvastal profi testepito hogyan all fel a stage-ra full szárazon? Neked nem kell vizhajtas stb csak kis fogyás

8. Ne 2 honap alatt akard megváltani a vilagot olyan tervel amit 2 hetig tartasz fent. A nyar amugy se majusba van meg van időd lassan de biztosan leadni a felesleget. Kezd el edzeni mellette es rendes diétát követni amit fent tudsz tartani neha 1-1 csaló napot is szoktak tartani meg a legprofibb testepitok is mert ez nem csak annyi hogy leirjuk aztan ennyi. Legtöbbször bőven elég a napi 500kaloria deficit de max 1000es deficitet tartanek ennél tobbet nem de mivel akinek mar izma van es azt nem akarja ledobni 500nal.tobbet nem erdemes ha csak kover vagy akkor mehet annal tobb de nem kell lenullazni



Tehat 8

8sebbol verzik

ápr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
18%

Szerintem nagyon túlbonyolítod.


teljes értékű gabona (pl.: zabpehely), zöldség, gyümölcs, száraz hús, zsírszegény tejtermékek, tojás, olajos magvak, víz


Én ezeket eszem, józan ész alapján elosztva a napom során. Alapból nagyon könnyen hízó ember vagyok. Ha csak ezeket eszem, akkor tökéletesen meg tudom tartani a normál súlyomat, amivel jól érzem magam. Ez jelenleg 177cm-hez 65-70kg. Naponta 4 étkezésem van. Sosem vagyok nagyon éhes, mert nem eszem finomított szénhidrátot, ami gyorsan lecsapja vércukrot. Tehát a kenyérféléket, péktermékeket teljesen egészében kerülöm. Helyette zabkása.

ápr. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Szinten tartani egy nem erős fizikumot azert sokkal könnyebb mint ledobni 8-9kg zsirt vagy felszedni 8kg izmot
ápr. 6. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mit fàjt olvasni agyhalottak? nem vagyok képbe az egésszel? de, rengeteget olvastam edzèssel kapcsolatban csak rájöttem hogy nem fogom túl stresszelni az egészet mert akkor nem fogom szeretni. se a kaja és se az edzés részét. annyi lett volna a kérdésem hogy azonos kalória mellett ha lejjebb csökkentem a szénhidràtot akkor jobban tudok e fogyni vagy nem. mert errő mindenkinek más a véleménye. felesleges volt ide kiírni egyáltalán mert làtatlanul ítélkeztek, úgy hogy szerintem 90-okotoknak ennyi fogalma sincs róla
ápr. 7. 21:59
 8/12 A kérdező kommentje:
4-es agyhalott. a testzsírnak mi köze a tudáshoz? szerinted mennyi olyan alacsony testzsír%-u ember van akinek fingja nincs a kajálásról?
ápr. 7. 22:02
 9/12 anonim ***** válasza:

Latom elolvastad rendesen

Szó sem volt akkor hogy alacsony tzs=nagyobb tudás hanem hogy neked nagyobb a tzsd 20nal valszeg 30korul

Ertelmetlen dolgokat kérdeztel

ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amig rendesen változatosan egészségesen nemtudsz étkezni addig nem ertem hova akarod mar emelni a feherjet? Majd kifingod a beled a zabtol meg hustol
ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!