Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nyúlhúst hogy számoljam ki?

Nyúlhúst hogy számoljam ki?

Figyelt kérdés

Kaptam nyúlhúst. Olvastam, hogy egészséges, alacsony a kalóriatartalma és magas a fehérjetartalma. Szóval tök jó. Emellett szeretem is.

Csakhogy ugye csontos, de nem tudom mennyi benne a csont. Így nem tudom hány kalória van benne, mert ugye a csontot nem eszem meg, de ha lemérem, akkor azt is belemérem.


ápr. 7. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha csonttal együtt kerül a tányérra, akkor megméred csonttal együtt, majd megméred a csontot, a kettő különbözetét veszed értelemszerűen.
ápr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen. Csak ugye a kalória nyers húsra van megadva. Ami veszíteni fog a súlyából, a csont viszont nem.

Amit tudtam, kicsontoztam. Amit nem tudtam, ott megbecsültem. Aztán mikor eszem, majd kivonom a csontot.

ápr. 7. 08:58
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Uh.... Az 1. teljesen érthetően leírta. Ennél jobban nem tudjuk elmagyarázni neked. Leméred a csonttal. Amikor megetted, leméred a csontot. Az elsőnek kapott súlyból kivonod a másodikat. Megnézed, hogy ennyi húsnak mennyi a kalóriatartalma.
ápr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Csontból levest lehet főzni ki ne dobd!
ápr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Nyersen leméred, a csontot utának külön, az elsöböl kivonod a csontok súlyát, akkor megkapod, mennyi NYERS hús volt a csontokon - azaz semmi probléma sincs.
ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Becsülj. Max 50 kcalt tévedsz az meg semmi. Sokkal több az egeszsegugyi elonye hogy eszwl vadhust mint annak az 50 kval minusznak
ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5-ös, ez max akkor működik ha kicsontozok mindent.

De ez pörköltcsomag, bordák is vannak benne.

És a csont kivonása is ezért macerás, mert több adag pörkölt, nem egyszerre veszem ki az összes csontot, mint mondjuk egy sült csirkecombnál. De ahol nem sikerült csontozni, ott saccoltam. Ott úgyis minimális volt a hús.

ápr. 7. 12:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó az, hogy nem vonsz ki semmit. Leméred és úgy számolod. Ha diétázol, akkor úgyse eszel belőle sokat. Szerintem 100 kcal különbség sincs a csontok miatt. Amúgy sem biztos, hogy jók kalória értékek. A nyulak se olyanok már mint régen. Tele vannak vízzel.
ápr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!