1570 kcal kevés?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok. 1 hónap alatt sikerült fogynom 5kg-t. Kalória bázist használok. 1570 kcal-T eszek egy nap. Van mikor sportolok mellé, ezt heti 2-3 alkalom max fél órát jelent.

165 cm vagyok és 85kg. Olvastam a BMR-ről (1650kcal körül van), tartok tőle, hogy keveset eszek.

Nem éhezem.


ápr. 7. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem kevés, a fogyásod nem lesz mindig havi 5 kg. Be fog lassulni egy idő után. De akkor se add fel, ez normális. 10 kg minusznál számold újra a szükségletedet és ha kell, akkor csökkentsd az adagot. Kitartás!
ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Én azért egy 100asr rádobnék. Ráérsz 75 kg körüp lemenni 1600 alá (tapasztalat)

Es az is igaz hogy lassulni fog


És most olvasom a bmr részt. Annál soha ne egyél kevesebbet. Már hónapok alatt is örök kárt tud okozni (szintén tapasztalat)

ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, jó ez így. Ha lemész 80 alá, úgyis lassulni fog a fogyás (ugyan ekkora kalória bevitel mellett)
ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
61%
Nem vészesen kevés, de én egy +100 kalóriát azért ennék a helyedben, legalább azokon a napokon amikről sportolsz is.
ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Ami bmr alatt van az garantáltan kevés
ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hasonló súllyal és magassággal rendelkezem de akkor én 1600 kalóriával fogom csinálni mert ez alatt mindig feladtam kb meg jojóztam. Miket szoktál enni? Miket sportolsz?
ápr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! 1650 kcal körül eszem egy nap, így remelem rendben lesz már!
ápr. 9. 19:35
 8/9 A kérdező kommentje:

6-os.

Próbálok fehérjében gazdag ételeket enni, egyébként mindent eszek, aminek tudok kalóriát számolni, betartom a napi mennyiségeket.

Meg most YouTube-on nézek videókat jelenleg Growwithjo’ edzéseit csinalom, és meg élvezem is.

75 kg körül szeretnék valami nehezebb sportot is beiktatni. Sok sikert neked is!

ápr. 9. 19:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell túltolni a fehérjét sem. Csak fingós leszel tőle!
ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!