Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyit fogyhatok 3 hét...

Mennyit fogyhatok 3 hét alatt? Akik szégyenlősök, milyen ruhát hordtok nyáron?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy ilyen hárem nadrágot vennék fel meg hosszú ujjú laza inget.

Ezekben nem nagyon látszik az alakom.

Nem vagyok nagyon kövér, de lapos a fenekem, olyan semmilyen, van egy hurka a hasamon, bár álló helyzetben nem látszik, meg nincs combrésem se, a karom meg vékony, semmilyen.

Mostanában nem edzettem, mert ... Tudom, tudom, kifogás, arra senki nem kíváncsi. Csak minden elszaródott körülöttem. Eléggé be is zárkóztam. És amúgy is csúnya vagyok. Na mindegy, szóval ezek a ruhák nem annyira gáz nyáron? Mármint hosszú, de azért vékony anyag:

[link]

Ez ilyen hátul hosszított, takar.

Nadrág meg:

[link]

Alul húzott, de amúgy laza.


Illetve a másik kérdés, ha holnaptól számítva 3 hétig csak natúr joghurtot, sovány túrót és párolt zöldséget eszek, mennyit fogyhatok? Reggel 1 csésze joghurt, délben 1 csésze párolt zöldség, este 125g túró. 3dl-es csészével mérve.


ápr. 10. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

"Mennyit fogyhatok 3 hét alatt?"

Semennyit.

ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Semennyit? Érdekes, amikor beteg voltam és semmit nem ettem, csak mézes teát ittam 1 hétig, lement 5 kg. Tudom, tudom, nagyrésze csak víz, de még is látszott rajtam, az arcomon, combomon, hogy vékonyabb lett.
ápr. 10. 17:04
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Három hét alatt max 1,5 kilót, és minek takargatod magad ilyen szrokkal?


Kit érdekel, hogy nézel ki? Aki meg olyan kretén, hogy beszól - tojni rá jó magasról ;)

ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem szólnak be szerintem random embereknek az utcán, max aki a házban lakik vagy ismer.

De attól még ki tudja mit gondolnak. Milyen csúnya, semmilyen alakja van, mint aki egy éve bezárkózott és nem csinál semmit, csak meló után beül a sorozat elé.

ápr. 10. 17:15
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

4

Ezeket te gondolod magadrol. Probalj mentalisan helyrejonni mindenekelott.


Fogyni meg kaloriadeficitben lehet, kevesebbet viszel be, mint amennyit elhasznalsz. De nem egy gyereknek valot,mint amit leirtal. Szamold ki egy kalkulatorban, h kb mennyi az annyi. Mi lesz 3 het mulva?

ápr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Mi lesz 3 hét múlva?"


Meleg.

ápr. 10. 17:34
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Semmit sem tudsz a fogyásról. Javaslom olvass utána a kaloriadeficitnek, alapanyagcsere-szükségletnek. Ha a továbbiakban értelmes, normális kérdéseid vannak a témát illetően, itt vagyunk.
ápr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Hidd el, senkit nem érdekel hogy nézel ki. Nem gondolnak rólad semmit. De ha bő ruhákban érzed magad, akkor hordjad, persze.

A leírás alapján amúgy olyan nagy baj nem lehet veled hogy ez indokolt legyen. Kezdj el sportolni és egészségesen enni, ne ilyen hülye étrendet kövess. Lehet hogy még nem 3 hét múlva,de 3 hónap múlva tuti jobban fogod érezni magad a bőrödben.

ápr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

3 hét alatt kb 1.5 kilot.


En hosszu szoknyat hordok amit a derekamig felhuzok mert derekam viszont van. Es felul vagyok erosebb szoval a szoknya szines felso egyszinu



Sztem egyik se gaz csak meg fogsz sulni benne

ápr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Már két hónapja neki akartam állni.

Sőt, már karácsony után.

De mindig halogattam és most nem merek majd kimenni rövid ruhákba.

De hosszúban meg hülyének néznek.

Inkább elásom magam. 😔

ápr. 10. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!