Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyit fogyhatok 3 hét...

Mennyit fogyhatok 3 hét alatt? Akik szégyenlősök, milyen ruhát hordtok nyáron?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy ilyen hárem nadrágot vennék fel meg hosszú ujjú laza inget.

Ezekben nem nagyon látszik az alakom.

Nem vagyok nagyon kövér, de lapos a fenekem, olyan semmilyen, van egy hurka a hasamon, bár álló helyzetben nem látszik, meg nincs combrésem se, a karom meg vékony, semmilyen.

Mostanában nem edzettem, mert ... Tudom, tudom, kifogás, arra senki nem kíváncsi. Csak minden elszaródott körülöttem. Eléggé be is zárkóztam. És amúgy is csúnya vagyok. Na mindegy, szóval ezek a ruhák nem annyira gáz nyáron? Mármint hosszú, de azért vékony anyag:

[link]

Ez ilyen hátul hosszított, takar.

Nadrág meg:

[link]

Alul húzott, de amúgy laza.


Illetve a másik kérdés, ha holnaptól számítva 3 hétig csak natúr joghurtot, sovány túrót és párolt zöldséget eszek, mennyit fogyhatok? Reggel 1 csésze joghurt, délben 1 csésze párolt zöldség, este 125g túró. 3dl-es csészével mérve.


ápr. 10. 16:56
1 2
 11/12 anonim válasza:
Úgy látom kissé kevéske az önbizalmad, ne rombold le mégjobban! Igenis vegyél fel olyan ruhákat, amikben jól érzed magad, és járj emberek közé, jó eséllyel találsz egy olyan emberkét, akinek úgy fogsz tetszeni, ahogy vagy!
ápr. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy bárkit is érdekel hogy nézel ki? A legtöbb ember szerintem magasról leszarja a másikat.
ápr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!