Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha "véletlenül" megreggeliztem...

Ha "véletlenül" megreggeliztem az egész napi kalória adagomat, akkor ma már ne egyek semmit?

Figyelt kérdés
🙄
ápr. 15. 07:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
ehetsz, csak mozogj is le ugyanannyit...
ápr. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ehetsz nyugodtan, kell is.
ápr. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyél továbbra is úgy, mint a többi napon. Csak mozogj sokat.
ápr. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Dehogynem, egyél. Valószínűleg az egész napi adagod nem fogod ma tudni lesportolni, de azért törekedj rá. Ma már pluszban leszel, ez van, reméljük holnap reggel majd nem ugranak véletlen falatok a szádba. :)
ápr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kéne belőni az étrended és az életmódod, hogy ez rendszeresen ne fordulhasson elő.
ápr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg lehet kérdezni, hogy ez miből mennyi volt?
ápr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
2 csomag pilóta keksz. 1800 kcal. 🙁
ápr. 15. 08:42
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Ja, hát akkor egy óra múlva a béka segge alatt lesz a cukrod és olyan éhes leszel, mint a dög.
ápr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer szülinapom alkalmából meghívott egy barátom reggeli nutellás palacsintázásra. Aznap nem akartam tartankli a kcal keretet, szóval betoltam vagy 5-öt. Csak utána írtam be az appba, és tudatosult hogy majdnem az egész napi Kcal keretemet be is termeltem. :D De előfordul az ilyesmi, utána kell csinálni tovább ahogy addig. Ha csak esetenként fordul elő, nem gond. Ha gyakori, akkor viszont valamit rosszul csinálsz hogy nem bírsz ellenállni.
ápr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
A Pilóta keksz veszélyes ebből a szempontból, nagyon tömény. Viszont határozottan azt javaslom, hogy egyél, ha éhes vagy, és csinálj úgy, mintha nem is ettél volna ma kekszet. Az ilyen megszaladások visszakompenzálása ami igazán káros tud lenni, jobb, ha nem kompenzálsz.
ápr. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!