Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Adnátok néhány étel ötletet?

Adnátok néhány étel ötletet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mostanában szinte mindig ugyan azokat az ételeket eszem és hallottam hogy ez nem olyan egészséges.

Le tudnátok írni hogy miket esztek egy nap?

Az is érdekelne hogy ti hány gramm zabpehelyből készítitek és hogy ízesítitek a zabkásátokat és hogy az hány kalória?

Reggeli, tízórai , ebéd , uzsonna és vacsora ötletket szeretnék.

Illetve hogy milyen ételeket vásároljak melyik boltba.

Receptek is jöhetnek.

De igazából minden diéta tippnek, tanácsnak örülök.

Nagyon köszönöm a segítséget!



ápr. 11. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
ápr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Friss harmat, tegnapi hegyi levegővel O-kalória.
ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is általàban ugyanazokat eszem meg kb senki sem eszik minden egyes nap màst… azért ahhoz,hogy alkalmazható tanàcsot tudjunk adni,nem ártana tudni néhány dolgot az életviteledről…Hol eszel,hànyszor,mit dolgozol stb.

Én reggelire kivétel nélkül szendvicset szoktam enni,50 g teljes kiőrlèsű kenyérből meg egy szelet csirkemellsonkàból.Nèha teszek bele sajtot nèha humusszal kenem meg,néha vajkrémnel,néha rozskenyérből csinàlom (nagyon tömör savanykás rozskenyérből)

Ebédet viszem magammal munkába.Ez vagy garden gourmetos cucc,vagy főtt lencse vagy quinoa fűszerekkel meg olívaolajjal,vagy mozzarella salàta.Dèlutàn gyümölcsöt vagy joghurtot eszek,de van hogy ugyanolyan szendvicset,mint reggelire.Vacsorára nagyon vàltozó,általàban rendes főtt étel.

Ha nem dolgozok és otthon vagyok gyakran eszek tonhalat meg avokádót napközben.

20 ève ugyanaz a súlyom 1-3 kg ingadozással.

Régen ettem zabpelyhet gyakran.50 g-ból csinàltam joghurttal,vagy egy kevés tejjel-nèha növènyi tejjel,néha mézzel vagy szárított gyümölccsel.

ápr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!