Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha "véletlenül" megreggeliztem...

Ha "véletlenül" megreggeliztem az egész napi kalória adagomat, akkor ma már ne egyek semmit?

Figyelt kérdés
🙄
ápr. 15. 07:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%

#3 válaszomhoz még annyit hozzáfúznék, hogy a túlzásba vitt étel miatti bűntudat és kompnzálásra való hajlandóság egy evészavar jellemzői.

Semmi gond, megetted, ez már a múlt. Legközelebb gondolkodj el 2-3 db pilótakeksz után, hogy valóban szükséged van-e még többre, vagy csak valamilyen érzelmet szeretnél vele lereagálni?

Gyógyulófélben lévő falászavaros vagyok, nem a levegőbe beszélek. Ez a nap már csak ilyen, folytasd tovább az ebédeddel nyugodtan. Bocsásd meg magadnak ezt a kis botlást, és próbáld meg tudatosabban tervezni az étkezésedet.

Ha most koplalsz emiatt, akkor esélyes, hogy nem ez lesz az utolsó falásrohamod.

ápr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Dobozban volt kitéve és 1-et szoktam enni egy nap.

De telefonon játszottam és aztán észre sem vettem, csak amikor belenyúltam és már üres volt.

Abban sem vagyok biztos, hogy valaki nem tette el előlem, mert annyira nem voltam a valóságban, mert annyira játszottam 😔

ápr. 15. 08:50
 13/21 anonim ***** válasza:
72%

Ha ez egyszer előfordul, abból semmi probléma nem származik. Emiatt nehogy egy teljes napig ne egyél semmit, és egy kis pilótakeksszel a gyomrodban éhezz lefekvésig, mert holnap megint kezdődik az ördögi kör elölről.

Azt a kérdést viszont fel kell tenni, hogy mi a baj az étrendeddel, a kalóriakereteddel és az életmódoddal, ha ilyen eset elő tud fordulni?

ápr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
77%
Azért igazán megkínálhattál volna minket. 😀
ápr. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem tudatos volt, tudat alatti, nem figyeltem oda, mert játszottam.

Ez a legrosszabb, hogy nem is élveztem, mert észre sem vettem, hogy elfogy mellőlem.

Biztos, nem a cicám lopta el? 🤨

ápr. 15. 08:58
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ételért nyúlsz, akkor tegyél ki magadnak kistányérra annyit, amit meg tervezel enni. így más tevékenységek mellett se fog elszaladni a ló. Kibontod a kekszet, kiadagolod magadnak, a többit elrakod.
ápr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Törődj bele és lwpj tovább. Figyeld az éhséget és ha éhes vagy akkor egyél. Sovány húst zöldséggel. Ha megint éhes vagy, megint egyél. Lehet hogy ezen kivul meg kb 1000 kaloriat meg fogsz enni. De holnaptól megint minden ugy legyen ahogy eddig. Ezen az egy napon nem mulik semmi.

(Ha viszint ma mar nem ennel semmit egesz nap ehes lennel es holnap ugyanugy nagy zabalassal kezdenel)

ápr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Nincs baj amúgy az étrendemmel, minden reggel egy darab pilóta keksszel kezdem vagy valami más nasival, nekem ez a kis adag cukor a reggeli "kávém".

Utána később reggelizek tojást rozskenyérrel vagy joghurtot zabpehellyel.

Aztán ebéd az kétnaponta más, majd vacsora sós-zöldfűszeres(metélőhagyma, kapor) túrókrém(túró+kefir) sok nyers zöldséggel.

Havonta mérem magam, január 2 kezdtem, első hónapban -5kg, második hónap -4kg, harmadik hónap -3kg, áprilist még nem tudom, de igazából most már inkább többet edzek és többet eszek, hogy formálódjak.

ápr. 15. 09:17
 19/21 anonim ***** válasza:
75%
Folytasd tovább a napodat normálisan, azaz egyél, amit amúgy is ennél. Nyilván nem baj, ha picit kevesebbet eszel, mint szoktál, de ezt nem tudod úgysem teljes egészében kompenzálni, viszont az fontos, hogy a diétád sínen maradjon.
ápr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

A normális reggelimet már nem fogom megenni, mert nem is kívánom, de ebédre eszek egy kisebb tányérral, kb fél adagot. Vacsorára normálisan, mert edzés után éhes szoktam lenni.

ápr. 15. 09:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!