Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nagyon elcsesztem a mai...

Nagyon elcsesztem a mai napom, ez az 5. és a heti átlaghoz, a maradék két napra csak 1700kcal maradt összesen, mit egyek, ami a legtáplálóbb?

Figyelt kérdés

Ez volt a mai napom:

[link]


ápr. 23. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Ignoráld ezt a napot és folytasd holnap normális táplálkozással. Semmiképp se koplalj 2 napot emiatt.
ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pedig arra gondoltam, hogy zsírszegény túrót ennék kígyóuborkával.

Azt hiszem, az jól is esne, jó sok uborka meg egy kis fehérje.

Semmi zsírosat és tésztafélét nem kívánok, szerintem holnap se fogok.

ápr. 23. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
A tízórainál nem írtál el valamit? 450g keksz?
ápr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Amúgy nem baj, ha van cheating day, de az nem azt jelenti, hogy egész nap csak nasizol - mert gyakorlatilag szinte nem is ettél normális kaját.

Az előző 4 napban miket ettél? Valami elcsúszhatott, ha ennyire kiéheztél...

ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Ahogy az első írja. Hirtelen sokkotlad a szervezeted, ennyi fel se szivódik. Az viszont botrány hogy semmi nem volt benne amivel táplálnád a tested. Ha ilyen kívánós és cukorfüggő vagy akkor kell lennie majdnem minden napodban valami ilyesminek kilonben nem fogod bírni.

Pl minden nap 2 db keksz. Ez kb 100-150 kcal lesz de nem fogsz 4 nap után így bezabálni.


Az a legrosshabb amit most tehetsz ha elkezdesz koplalni

ápr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Még mindig hányingerem van.

Nem írtam el, 2 csomag csokis keksz, 24 darabos.

De milyen hülyeség, 1db az 1adag.

ápr. 24. 05:34
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem alapvetően nem kekszet kellne enned, mellesleg egy egész dobozzal, hanem normális értékű ételt és akkor nem kellene számolgatnod.
ápr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!