Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Így is sikerülhet lefogynom?...

Így is sikerülhet lefogynom? Mi csinâljak?

Figyelt kérdés
1200 kcal-ás diétán vagyok.7 napból 6ot edzek (45perc) + sétálok is.ma túlléptem, és 1350 kcal-t ettem.holnap annyival kevesebbet egyek?amúgy amit ettem az 127 g fehérje,110 g szénhidrát és 36 g zsírból állt.az edzés miatt próbálok napi 2g/test.kg fehérjét tartani.178cm/62kg N

2018. febr. 2. 22:08
 1/9 A kérdező kommentje:
*mit
2018. febr. 2. 22:10
 2/9 anonim válasza:
100%
A BMI erteked nagyon boven a normalisban van. Felesleges ilyen keményen fogyokuraznod, eleve felesleges fogyokuraznod.
2018. febr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ.55 kg szeretnék lenni,most nagyon kövérnek érzem magam.
2018. febr. 2. 22:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Testképzavaros vagy, mert kövér biztosan nem.

A magasságod miatt eleve rezeg a léc az 1200-nál, de edzés mellett főleg. 1350 kcal nem sok, de megteszi, dehogyis koplalj holnap.

2018. febr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi akkor megnyugodtam.igazából nem koplalok,mert eszem szénhidrátot fehérjét és igyekszem jól táplálkozni csak kevesebbet.nyárra viszont szeretném elérni az 55 kgt.lehet a testkép zavarban van valami igazság,mivel azt mondják az emberek hogy vékony vagyok.én viszont kövérnek meg hájasnak látom magam.
2018. febr. 2. 22:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha remek ételeket eszel, az jobb, de a túl kevés kalória akkor is koplalás. Persze enyhe koplalás, jobb, mintha 800 kcalt ennél, ez világos. De 1200 mozgással már túl kevés a legtöbb embernek s te magas vagy. Lassú anyagcserével (ami nem belassult, hanem neked ilyen) lehet, hogy jó, azt elképzelhetőnek tartom, de pl. nekem alacsonyabban és súlyosabban is tuti enyhe koplalás, legalábbis kikészülök ennyivel. Az én anyagcserém az átlagosnál gyorsabb.

Mivel edzel s nyilván nem akarsz izmot veszteni, neked még fontosabb nem koplalni kicsit sem, bár mindenkinek érdemes elkerülni, ugyebár. Viszont a te súlyoddal inkább tömegelni kéne, az edzés már megvan, csak az étel kevés. Nem akarsz izmosabb lenni? Az elfogadhatatlan számodra, hogy kicsit izmosodsz, aztán majd leszálkásítasz, ha kell? Hátha akkor reálisabban látod magad, sokkal jobban néz ki az ember kicsit több izommal, mint ami a te számaiddal lehet rajtad.

2018. febr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 igyekezni fogok.megpróbálok kicsit tömegelni,de nem vagyok biztos,hogy ki fogom e bírni az átmeneti időt a szálkásításig.
2018. febr. 2. 23:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Tíz centivel vagyok alacsonyabb nálad, s csak két kilóval kevesebb, mégis rendszeresen megkapom, hogy túl sovány vagyok. Neked inkább pszichológusra lenne szükséged nem fogyásra.
2018. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én is gondoltam már arra hogy ez lehet pszihés eredetű.nekem is azt mondjak vékony vagyok,de én hájasnak látom magam
2018. febr. 3. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!