Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülhet lefogynom? Mennyi...

Sikerülhet lefogynom? Mennyi idő lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 176 centiméter vagyok,és 85 kg. Nem vagyok rá büszke,tudom hogy fogynom kéne! Elkezdtem inni ezt az alma ecetet,és kevesebbet is eszem most már. Elkezdtem futni,és elfogok járni kondizni. Egy olyan 20 kg-ot szeretnék fogyni, és 65 kgnál le állnék. A futáson és kondin kívűl van egyéb sport ami nagyobb mértékben fogyaszt? Étkezésnél mire kell figyelnem,mert ugye az ecettel együtt gondolom fokozottabban kell figyelni az étkezésre!

Köszönöm annak aki végig olvasta, és annak aki válaszolt!


2012. márc. 15. 12:12
 1/4 tetro ***** válasza:
Az almaecetről én még nem is hallottam, hogy fogyasztana. Szerinte a diéta és cardio fogyaszt. Futás, úszás, bicikli, falmászás...
2012. márc. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Az almaecet egyáltalán nem használ, és nem fogsz fogyni tőle! (tapasztalat)


Amúgy fiú vagy lány vagy?

2012. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Már egy olyan két hónappal ezelőtt is elkezdtem inni az ecetet,csak abba hagytam. Viszont akkor, két napig ittam, reggel és este, két kg lement rólam két nap alatt. Nem hittem a szememnek!
2012. márc. 15. 17:53
 4/4 anonim válasza:
Próbáld kiiktatni az étkezésedből a fehér lisztből készült élelmiszereket (fehér kenyér, zsemle, kifli, pogácsa, stb.) Én ezzel a módszerrel 34 kg-ot fogytam, szóval letesztelve :)
2012. máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!