Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt sikerülhet...

Mennyi idő alatt sikerülhet lefogynom 5kg-ot?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

13 éves lány vagyok, 169 cm és 57 kg. 5 kg-t szeretnék lefogyni. Hetente 5x megyek ki futni 1 órát. Elég lassan futok, inkább kocogok.

1 napi étrendem kb. így néz ki:


Reggeli: 2 db abonett vajjal és csirkemell sonkával. Vagy puffasztott rizs/búza, esetleg teljes kiőrlésű, magvas zsömle. Eszek mellé 1 répát vagy 2 retket.


Tízórai: 1 nagy zöldalma vagy 1 banán.


Ebéd: Suli, menza


Uzsonna: 1 joghurt vagy kefír és rakok bele valamilyen gyümölcsöt. Ilyenkor általában kiwit, de tavasz végén, nyáron inkább epret/málnát.


Vacsora: Zöldségsaláta főtt tojással és csirkemellel.


Így mennyi idő alatt sikerülhet lefogynom kb. 5 kg-ot?


2012. ápr. 1. 14:49
 1/8 anonim válasza:
1 hónap. de vigyázz, hogy utána ne lustulj el hirtelen, mert visszafognak kúszni hamar
2012. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
várj ezzel még 4-5 évet ne akarj hp lenni már 13 éves évesen... kislány vagy, mit érdekel téged a fogyás még??? normális vagy?
2012. ápr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljesen jó a súlyod, ne akarj fogyni! 13 évesen meg plne nem, és EGYÉL, mert jelenleg masszívan koplalsz. Tekintve, h neked minimum 1800-2000 kalória kéne egy nap, mert fejlődsz.

Ha zavar a dolog, inkább sportolj, de ha most fogyózni kezdesz, szevasz fejlődés, szevasz nőiesedés, a menstruációd pedig vagy elmarad, vagy meg sem jön!

2012. ápr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

A menzában 1000kcal is lehet. ha a többit hozzáadjuk megvan a 2000körüli.

ennél kevesebbet ne egyél, inkább tényleg a sportra helyezd a hangsúlyt meg az egészséges életmódra.

2012. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szeretnék fogyni. És ez ebben a korban (is) normális. A lány osztálytársaim fele azon sopánkodik, hogy milyen kövér. De senki nem tesz ellene semmit. Én viszont 5 kg-tól szeretnék megszabadulni nyárig.


Ha azt mondjátok, hogy ez az ételmennyiség kevés, akkor légyszíves adjatok tanácsot, hogy min változtassak.

A menzán ki van írva az ételek kcal tartalma és átlagban olyan 400-500 kcal között van.


UI.: Nem akarok anorexiás liba lenni, tudom milyen veszélyekkel járhat.

2012. ápr. 1. 16:52
 6/8 anonim válasza:
Egyél rendesen mindent amit megkívánsz! Mert fejlődésben vagy! Egyedül a mozgásra figyelj! Egyél 6ig bármit, aztán mindennap 20-30percet tornázz!Én 21 éves vagyok, nyáron 52kg voltam, sikerült 47kg-ra lefogynom de én nem koplaltam hanem edzeni jártam! De te még fiatal vagy! Nem kell ilyen drasztikus megoldásokhoz folyamodnod!
2012. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy fejlődő szervezetnek nem hinném hogy diétáznia kéne.

Inkább csak mozogj sokat,és váljon ez az életed részévé,meglátod hogy meg lesz az eredménye.

Ne merülj bele ebbe a gyors világba,ahol mindenki egyik pillanatról a másikra akar mindent.Mindennek,megvan a rendje és a módja.

2012. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem sem kell fogynod, a méreteid alapján inkább vékony lehetsz, de ha mindenképp fogyni szeretnél, akkor próbáld kiiktatni az étkezésedből a fehér lisztből készült élelmiszereket (fehér kenyér, zsemle, kifli, pogácsa, stb.) Én ezzel a módszerrel 34 kg-ot fogytam, szóval letesztelve :)
2012. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!