Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit mozogjak? (többi lent)

Mit mozogjak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Minden nap tornázok 40-60 percet, mikor hogy, de nem tudom ez elég-e. Mostanság nem fogyok, megálltam a fogyásban. Futni nem bírok, biciklim nincs, de azt se bírom a tüdőm miatt. Nem tudom, elég-e ennyit mozogni ahhoz, hogy elkezdjek megint fogyni?.. most 67 kg vagyok, és 160 cm. Köszi a válaszokat!

2012. aug. 15. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Végezz aerob mozgást. Erre a legjobb megoldás a tempós gyaloglás, heti 4-5 alkalommal 1 órát, de legalább 30 percet. Ettől nem fogsz kifulladni, ráadásul amellett, hogy hatásos, olcsó is :D (Mondjuk egy kényelmes cipőt vagy jobb papucsot - pl. szivacsos, ruganyos fliflopot nem árt beszerezni.)


Egyél mellette normális kaját (teljes kiőrlésű kenyér, sok szárnyas hús, túró, hal zöldség, gyümölcs, kefir), naponta 5-6 alkalommal. Estére NE egyél szénhidrátot, hanem főtt húst, túrót, kefirt.

2012. aug. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aerobikozni szoktam, de most hogy mondod majd elviszem sétafutni a kutyómat reggelente:) Hát amióta fogyókúrázok nem igazán eszem főtt kaját, talán egyszer ha ettem, és két hónapja fogyókúrázok. Minden nap írom mit eszek, mennyi kalória, és mennyi szénhidrát van benne, és hogy mennyit mozgok. Kezdek belekettyózni, sokszor rettentő éhes vagyok, hiába eszek viszonylag normálisan. Fogytam pár kg-ot, és utána teljesen megállt.. Köszi a választ!:)
2012. aug. 15. 20:03
 3/7 anonim válasza:
ússz :)
2012. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát azt szerettem volna, de egyrészt nem tudok, ami nem is igen akadályozna meg, de nem engedik itthon, hogy ússzak, mert hogy veszélyes, stb.. :S
2012. aug. 17. 19:21
 5/7 poiu ***** válasza:
A mozgás jó, de nem fogyaszt. Valami az étrendeddel nem stimmell...
2012. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
pedig az úszás nagyon kéne. soha a büdös életben nem lennének gerincproblémáid. Ja és egyáltalán nem veszélyes, ha uszodába mész, és ott tanulsz meg. jó persze, nyilván nem a Tiszában kell megtanulni úszni...:) én beszélnék a szüleimmel a helyedben. :) Nekem se engedték, csak én hamar feladtam, és qqrvára megbántam
2012. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Majd még próbálok dumálni a fejükkel:) hát, például tegnap ettem 3 abonettet reggelire kicsit megvajazva, ittam mellé egy activiát, meg később ettem egy Norbis Tiramisut, epret, egy szem barackot, csirkemellfilét egy kis karfiollal.. nem tudom ez így sok , vagy nem.. az elmúlt egy hétben egyszer ettem kicsit többet, kb 800 kalóriát, és 70g szénhidrátot.
2012. aug. 18. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!