Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tippeket fogyáshoz ajánlanátok?

Tippeket fogyáshoz ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Most 15 éves leszek 2 hét múlva, 167 cm vagyok, 67 kg. Szeretnék lefogyni, jó ideje gondolkozom hogy le kéne fogynom, bár nem tudom hogyan lássak neki. Nem akarok nagyon sokat fogyni, csak a magasságomhoz illjen (kb 8-10 kg). Tippeket szeretnék ehhez.


Az elhízásom depresszióból származott, amiből mostanra sikerült kilábalnom. Akaratlanul is kerülöm a húst és a zsíros ételeket, egyszerűen nincs kedvem megenni. Ugyanekkor ez nem következett be az édes dolgoknál. Több sportot kipróbáltam, de egyik se vált be igazán.


A válaszokat előre is köszönöm!



2012. aug. 15. 16:04
 1/7 anonim válasza:
100%
2 naponta mozogj 10-20 perceket ,nekem bejött,20 kg-t fogytam eddig és az izmaidnak is jót tesz
2012. aug. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Keruld a cukros,zsiros eteleket es az uditoket.Tobb zoldseget,gyumolcsot,feherjeben gazdag hust egyel es keves krumplit,riszt,kenyeret. Ha kivanod az edesseget egyel gyumolcsot vagy keszits gyumlocssalatat .

Kereshetsz a youtubeon is tornavideokat es legy turelmes a fogyashoz.

2012. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm még egyszer :)
2012. aug. 16. 12:30
 4/7 poiu ***** válasza:
100%
Ezek jó tippek. Húst jó lenne enned, találd ki, hogy milyen formában szereted. Például lehet úgy fűszerezni, hogy ne legyen erős hús íze, lehet olyan fasírtot keverni, amiben zöldség is van stb. A hal is nagyon jó.
2012. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne egyél fehér kenyeret,helyette barna,vagy teljes kiőrlésű,magosat,vagy szénhidrát csökkentettet,illetve ne egyél sok rizst,krumplit,krumpli helyett csicsókát,egyél sok zöldséget,gyümölcsöt,de azok közt is vannak olyanok,amik jóval több cukrot tartalmaznak,mint az átlag! (Pl.: szőlő,körte,barack) Persze azokból is egyél egy,mert fontos vitaminok vannak bennük,csak éppen mértékkel!

Van az az elv,hogy mindenből lehet enni,csak keveset. Én ezt totál elutasítom! Nem kell enni chips-et,mert hizlal,se csokikat,se üdítőket nem kell inni,semmilyen mértékben! Legalábbis a fogyás alatt nem!

Ha édességet kívánsz,csinálj gyümölcssalátát,vagy igyál turmixot,édesítésképp tehetsz bele édesítőszert.

Egyél viszont sok fehérjét tartalmazó ételt,például sovány túrót,halat,tojást,stb.

Kerüld a tésztaféléket,péksütiket ne egyél,bár remélem,hogy ezt mondani sem kell,durum tésztát vegyél ha mindenképp az lesz a kaja,húsok mellé meg párolt zöldséget,meg egyél sok levest,főzeléket,amiben nincsen rántás!

De kerüld az olajos,bő zsírban sült ételeket is!

Ha pl. tojást sütsz,akkor ne tegyél alá olajat!

Egyél naponta ötször,akkor az emésztő rendszered kellően fog működni,de mindig csak keveset!

Itt van pár mintaétrend:


Reggeli:

a.,egy szelet vajas kenyér,paprikával,paradicsommal,egy szelet szalámival,egy csésze cukormentes teával,vagy feketekávéval,egy pohár tejjel

b.,pirítós lekvárral,egy pohár tejjel


Tízórai:

a.,egy vagy két alma

b.,egy pohár natúr joghurt

c.,update müzliszelet

d.,gyümölcssaláta


Ebéd:

a.,

zöldségleves

sült hal,párolt zöldségekkel

b.,gyümölcsleves

natúr csirkemell,főtt krumplival,túróstészta

c.,

tyúkhúsleves

rántott cukkini


Uzsonna:

a.,

Lekváros kenyér

b.,Vajas kenyér,zöldségekkel,sajttal

c.,Pirítós,felvágottal,vajjal,stb.


Vacsora:

a.,

Saláta,párolt zöldségek

b.,

Főtt tojás



A salátákat Te magad készítsd,és tegyél hozzájuk egy kevés olívaolajat,hogy a jótékony hatású anyagok fel tudjanak szívódni!

Illetve igyál meg napi 3 liter vizet,elveszi az éhséget,és segíti a bőrt feszesen tartani,illetve nem engedi,hogy "megnyúljon" a fogyókúra miatt,és az emésztésnek is jó!


Remélem tudtam segíteni!

Sok sikert! :)

2012. szept. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, azt meg még jobban hogy leírtál egy egész étrendet :)

Mindenképpen kipróbálom!

2012. szept. 4. 15:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! :)

Én majdnem húsz kilót leadtam vele!

2012. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!